$
בורסת ת"א

פריון היכתה התחזיות: עלייה של 9% בהכנסות ברבעון ל-117 מיליון דולר

החברה היכתה את התחזיות הן בשורה העליונה והן בתחתונה עם רווח נקי של 27.6 מיליון דולר - עלייה של 9%. אישררה התחזיות ל-2014

ערן סוקול 13:1415.05.14

פריון נטוורק פרסמה היום (ה') את תוצאותיה לרבעון הראשון של השנה, עם הכנסות של 117.1 מיליון דולר, גידול של 9.2% לעומת הרבעון המקביל אשתקד ומעל לתחזיות האנליסטים.

בשורה התחתונה דיווחה החברה על גידול של 9% ברווח נקי שעמד על 27.6 מיליון דולר או 40 סנט למניה, לעומת רווח נקי של 25.3 מיליון דולר או 36 סנט למניה ברבעון המקביל. צפי האנליסטים היה לרווח נקי של 34 סנט למניה.

מה דעתך על מניית פריון נטוורק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

ה-EBITDA צמח ב-10% ברבעון ל-33.6 מיליון דולר, לעומת 30.4 מיליון דולר אשתקד.

 

החברה אישרה מחדש את תחזיותיה לשנת 2014 כולה, עם תחזית הכנסות של 460-470 מיליון דולר, תחזית רווח נקי של 103-108 מיליון דולר, ותחזית EBITDA של 125-130 מיליון דולר.

 

התחזית ל-2014 בוול סטריט היתה להכנסות של 465 מיליון דולר - בדיוק באמצע הטווח של תחזית החברה, האנליסטים ציפו לרווח נקי של 104 מיליון דולר לעומת אמצע טווח של 105.5 מיליון דולר בתחזיות החברה. כמו כן, האנליסטים ציפו ל-EBITDA של 127.5 מיליון דולר - בהתאם לאמצע הטווח של תחזית החברה.

 

ג'וזף מנדלבאום, מנכ"ל פריון: "אנו מרוצים מאוד מתוצאות הרבעון הראשון כחברה מאוחדת. האינטגרציה הושלמה באופן חלק ומהיר יותר משציפינו, והפעילות המשולבת מניבה הכנסות שיא עם צמיחה איתנה הן בשורה העליונה והן בשורה התחתונה. הפעולות בהן נקטנו להשלמת האינטגרציה, בשילוב עם הגודל החדש והיכולות המתוחכמות שלנו בתחום אנליזת המידע והכישרון הרב הנובע מאיחוד החברות, תרמו להתחלה המרשימה לשנת 2014. למרות שהסביבה העסקית שלנו עדיין מאתגרת, אנו בטוחים ביכולתנו להסתגל, להגדיל את נתח השוק ולגוון את ההכנסות של החברה ועל כן נרגשים מאוד בנוגע לעתידה של פריון החדשה".

 

 

ג'וזף מנדלבאום, מנכ"ל פריון ג'וזף מנדלבאום, מנכ"ל פריון צילום: יובל חן

 

"כחברה מובילה באקוסיסטם למפתחים בדסקטופ, פריון ממצבת עצמה כעת להיות חברה מובילה גם בתחום המובייל", הוסיף מנדלבאום. "המומחיות שלנו לסייע למפתחים לצמוח, להפיק רווחים ולטייב את העסקים שלהם, הופכת אותנו לשותף אידיאלי לפלטפורמות במובייל. הטכנולוגיה, הידע והאנשים שלנו מבטיחים שפריון תהיה אחת מהחברות המובילות לאספקת פתרונות לכל פלטפורמה, וחשוב מכך, בין פלטפורמות. בהמשך השנה, ניתן לצפות ליוזמות חדשות מצידנו, בתחומי המובייל והפרסום מבוסס-דאטה אשר יאפשרו לנו להמשיך לגוון ולחזק את עסקי החברה".

 

פריון היא חברת מדיה ואינטרנט בינלאומית, המעניקה לספקי תוכן באינטרנט ולמפתחי אפליקציות טכנולוגיה חדשנית ומגוון פתרונות מתוחכמים ומבוססי-מידע המאפשרים מונטיזציה של אפליקציות או תוכן והרחבת הקהלים שלהם. הפלטפורמה המובילה של פריון, הפועלת כשירות עצמי, משלבת אנליזת מידע מובנית המאפשרת לחברות באינטרנט לטייב הפצה ולמקסם רווחים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x