$
בורסת ת"א

קומפיוג'ן: סמנכ"לית הכספים שבעלה נחקר ברשות ני"ע - עוזבת

ההחלטה מגיעה כחודש אחרי שיו"ר קומפיוג'ן הביע תמיכה בדיקלה צ'צקס וכתב כי אין מניעה להמשך העסקתה בחברה בזמן שבעלה, נחקר בחשד לשימוש במידע פנים

ניר צליק 14:3612.05.14

קומפיוג'ן הודיעה היום (ב') כי דיקלה צ'צ'קס-אקסלברד מסיימת את תפקידה כסמנכ"לית הכספים, ומינתה את אביחי שן כסמנכ"ל כספים זמני במקומה. דיקלה צ'צקס אקסלברד עזבה את החברה.  

ההחלטה מגיעה כחודש אחרי שיו"ר קומפיוג'ן, מרטין גרצל, שיגר מכתב תמיכה בסמנכ"לית הכספים של החברה, דיקלה צ'צקס, וכתב כי אין מניעה להמשך העסקתה בחברה בזמן שבעלה, אריה צ'צקס נחקר ברשות ניירות ערך בחשד כי עשה שימוש במידע פנים שנגע לשיתוף פעולה עתידי בין קומפיוג'ן לבאייר.

 

גרצל כתב אז כי "מאחר שהחקירה עדיין נמצאת בשלב מוקדם, לא נעשה שינוי בתפקידה של דקלה בקומפיוג'ן, אך ההחלטה הזו תהיה נתונה לבדיקה כשיתקבל מידע נוסף בפרשה".

 

דר' ענת כהן-דייג, נשיאת ומנכ"לית קומפיוג'ן כתבה כי "החברה ודיקלה הגיעו לידי הסכמה שדיקלה תסיים את כהונתה כסמנכ"לית הכספים של החברה. אנו מודים לה על תרומתה ומאחלים לה הצלחה בהמשך דרכה".

 

לאחרונה החליף אביחי שן את דיקלה צ'צ'קס אקסלברד במהלך חופשת הלידה שלה. לפני עבודתו בקומפיוג'ן, שן שימש כסמנכ"ל כספים בדלק אנרגיה ארה"ב, ריטליקס ארה"ב וארוטק. הוא החל את הקריירה שלו כרואה חשבון מוסמך בארנסט אנד יאנג.

 

ענת כהן-דייג, מנכ"לית קומפיוג'ן ענת כהן-דייג, מנכ"לית קומפיוג'ן
מה דעתך על מניית קומפיוגן:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

רשות ניירות ערך חוקרת חשד לפיו אריה צ'צקס עשה שימוש במידע פנים על הסכם שיתוף פעולה שנרקם בינה לבין חברת באייר הגרמנית. על פי החשד, ערב הודעה של שתי החברות על הסכם מו"פ לתרופה למחלת הסרטן, שצפוי להניב הכנסות בשווי של עשרות עד מאות מילוני דולרים לקומפיוג'ן, השתמש צ'צקס במידע הפנים ומסר אותו למקורבים שונים ובני משפחתו. המקורבים ובני המשפחה גרפו רווחים אסורים בסך של כ-760 אלף שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x