שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

פרסום ראשון

מנכ"ל חברת ניהול התיקים של אקסלנס התפטר

דני שפירא הודיע למנכ"ל אקסלנס עוזי דנינו על כוונתו לצאת לדרך עצמאית. נכסי חברת הניהול גדלו בתקופתו של שפירא מ-8 מיליארד שקל ל-10 מיליארד שקל

רחלי בינדמן 16:1729.04.14

דני שפירא, מנכ"ל חברת ניהול התיקים של אקסלנס בשנה וחצי האחרונות, הודיע למנכ"ל אקסלנס עוזי דנינו על כוונתו לסיים את התפקיד ולעזוב את החברה. כך נודע ל"כלכליסט".

 

שפירא כיהן בעבר כמנהל תיקי לקוחות בבית ההשקעות פסגות וזכה לקידום באקסלנס - שם החליף בתפקיד מנכ"ל חברת ניהול התיקים את צחי קורן, שקודם לתפקיד מנכ"ל חברת קרנות הנאמנות. שפירא צפוי לצאת לדרך עצמאית.

 

בספטמבר שעבר חשף "כלכליסט" כי דנינו בחר בערן אורן שעבד במערך המכירות של בית ההשקעות פסגות לעמוד בראש מערך המכירות של אקסלנס, תפקיד עליו התמודד גם שפירא. שפירא הרגיש ככל הנראה כי מיצה את אפשרויות הקידום באקסלנס ולכן בחר לעזוב. בחודשים האחרונים בחן שפירא הצעות עבודה שונות אך לבסוף החליט כי בשלב זה ינסה לפעול באופן עצמאי, במסגרת פלטפורמה שעוד לא גובשה. 

 

מאז שמונה לתפקיד באקסלנס צמחו נכסי חברת ניהול התיקים מ-8 מיליארד שקל ל-10 מיליארד שקל. באוקטובר 2013 נרשמה עזיבה של בכיר נוסף באקסלנס – יורם מנחם מנכ"ל חברת הגמל, שעזב על רקע המינוי של מנהל מערך מכירות ראשי לבית ההשקעות, שלקח על עצמו גם את שיווק מוצרי הגמל.

 

דני שפירא דני שפירא

 

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x