שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

פייסבוק היכתה התחזיות; ההכנסות זינקו ל-2.5 מיליארד דולר ברבעון

זאת לעומת תחזית להכנסות של 2.36 מיליארד דולר; הרווח הנקי המתואם עמד על 34 סנט למניה - לעומת תחזית לרווח של 24 סנט למניה; סמנכ"ל הכספים פורש

שי סלינס 23:1323.04.14

פייסבוק פרסמה הערב לאחר תום המסחר את דו"חותיה לרבעון הראשון; הרשת החברתית הגדולה בעולם רשמה רווח נקי

של 642 מיליון דולר, 25 סנט למניה, לעומת 219 מיליון דולר, 9 סנט למניה בתקופה המקבילה אשתקד.

 

ההכנסות ברבעון הראשון הסתכמו ב-2.5 מיליארד דולר - לעומת 1.46 מיליארד דולר בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי המתואם עמד על 34 סנט למניה. 

 

האנליסטים ציפו כי הרווח הנקי המתואם יעמוד על 24 סנט למניה, וההכנסות - על 2.36 מיליארד דולר. מניית פייסבוק עלתה ביותר מ-3% במסחר המאוחר.

 

עוד הודיעה פייסבוק כי סמנכ"ל הכספים דיוויד אברסמן, פורש מתפקידו. הוא יוחלף על ידי דיוויד וונר - סגן נשיא בחברה. לדברי אברסמן, שיישאר בתפקידו עד ספטמבר, "זו היתה החלטה קשה, מאחר שפייסבוק היא חברה נהדרת בעלת עתיד מזהיר - אבל החלטתי לחזור לתחום ביטוח הבריאות".

 

 

 צילום: בלומברג

 

מה דעתך על מניית FACEBOOK:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

מאז הרבעון הקודם בו הכתה פייסבוק את תחזיות האנליסטים, המניה קפצה ב-10% וב-12 החודשים האחרונים זינקה ב-15%. נכון להיום נסחרת פייסבוק לפי שווי שוק של 160 מיליארד דולר.

 

עומר אפרת, מנכ"ל חברת הפרסום ברשתות החברתיות, סנסגון ציין "את הגידול במכירות החברה ניתן כמובן לשייך לאסטרטגיית המובייל האגרסיבית אותה מיישמת פייסבוק – זאת באמצעות כלי פרסום מתקדמים ואפקטיביים במיוחד. אך מעבר לשורה התחתונה, יש למדוד את צד לקוחות הרשת החברתית - מה יוצא בפועל למפרסמים בפייסבוק. כאן ניתן להבחין במגמה מעניינת, בעוד שמספר העוקבים אחר 20 המותגים המובילים כמעט ולא השתנה מדצמבר 2013 (עליה זניחה של כ-1%) ומספר העוקבים אחר 5 התעשיות המובילות אף הצטמצם בכ-14%, איכות התגובה ((engagement של המשתמשים למותגים עלתה בשיעור מרשים של מעל 33% דבר ששיפור את ביצועי המפרסמים והגדיל את תקציביהם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x