$
בורסת ת"א

גילת רשתות לוויין צפויה למנות את דב בהרב לתפקיד יו"ר החברה

עשוי להחליף את היו"ר הנוכחי, עמירם לוינברג. בעלת המניות הגדולה בחברה היא קרן פימי בניהולו של ישי דוידי

ניר צליק 15:1803.04.14

גילת רשתות לווייןצפויה למנות את דב בהרב לתפקיד יו"ר החברה במקומו של עמירם לוינברג, יו"ר החברה הנוכחי.

עמירם לוינברג לא העמיד את עצמו לבחירה חוזרת לדירקטוריון החברה, כאשר על פי זימון אסיפת בעלי המניות שפרסמה החברה היום (ה') צפויים להצטרף לדירקטוריון החברה צביקה ליבר ודב בהרב, שכיהן כמנכ"ל אמדוקס בעבר.

מה דעתך על מניית גילת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

בעלת המניות הגדולה ביותר בגילת כיום היא קרן פימי בניהולו של ישי דוידי, המחזיקה ב-23.2% לעומת 14.2% של קרן יורק, שהיתה לאורך השנים האחרונות בעלת המניות הגדולה בגילת.

 

פימי כבר שיתפה פעולה עם חלק מבוגרי אמדוקס בעבר כשתפסה את השליטה בריטליקס, אותה היא מכרה ל-NCR תמורת כ-800 מיליון דולר לפני כשנה, כאשר הקרן וקבוצת אלפא, שהורכבה מקבוצת דור המייסדים של אמדוקס, ביניהם אבי נאור, נחמיה למלבאום, אלי גלמן, בועז דותן ומריו סגל, הצליחה להעביר את החברה לרווחיות ולמכור אותה, כששוקי שפר כיהן כמנכ"ל ריטליקס.

 

פימי נכנסה להשקעה בגילת ב-2012 כאשר היא רכשה ממנורה מבטחים 11% ממניות החברה. בהמשך רכשה פימי מניות נוספות בשוק הפתוח והגיעה עד לאחזקה של 18% מהחברה, כאשר לבסוף רכשה מקרן יורק כ-5% ממניות החברה בתמורה ל-10 מיליון דולר, וכך הפכה לבעלת העניין הגדולה בגילת.

 

דב בהרב, מנכ"ל אמדוקס לשעבר דב בהרב, מנכ"ל אמדוקס לשעבר צילום: עמית שעל

 

לוינברג עצמו כיהן בעברו כמנכ"ל גילת עד שנת 2012, אז מונה במקומו ארז ענתבי, כאשר עזיבתו את תפקיד המנכ"ל היתה בעקבות תיקון 16 לחוק החברות. לוינברג היה ממקימי גילת ושימש כמנכ"ל ויו"ר הראשון של החברה. גילת עוסקת בפיתוח ציוד לתקשורת לוויינית להעברת אינטרנט בפס רחב, וציוד קצה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x