$
שווקי חו"ל

גיל שויד: "יש לנו יכולת להתמודד עם כל איומי הסייבר באשר הם"

מייסד צ'ק פוינט אמר את הדברים במסיבת עיתונאים לאחר פרסום תוצאות החברה לרבעון הרביעי של 2013 בהן הציגה עלייה של 5% בהכנסות ל-387 מיליון דולר. "שוקלים לרכוש חברות שמתמחות באיומי סייבר, אבל בינתיים לא מצאנו הזדמנות"

מיקי גרינפלד ושי סלינס 12:0928.01.14

חברת צ'ק פוינט, בניהולו של גיל שויד דיווחה היום (ג') על תוצאותיה לרבעון האחרון של 2013 - עקפה את התחזיות המוקדמות של האנליסטים בשורה התחתונה והעליונה ודיווחה על הגדלת היקף הרכישה העצמית של המניות.

 

מה דעתך על מניית צ'ק פוינט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

לפי הודעת החברה, צ'ק פוינט תרכשו בכל רבעון מניות של עצמה בעד 200 מיליון דולר עד לסכום של כמיליארד דולר. לשם השוואה בכל 2013 רכשה החברה מניות בהיקף של 538 מליון דולר.

 

מסיכום דו"חות הרבעון הרביעי עולה כי הרוח הנקי של החברה עלה ב-8% והסתכם ב-98 סנט למניה, בעוד שההכנסות עלו ב-5% ל- 387 מיליון דולר. תחזיות האנליסטים עמדו על רווח נקי של 95 סנט למניה והכנסות של 383 מיליון דולר.

 

בסיכום כל 2013 הרווח הנקי של צ'ק פוינט עלה ב-8% ל-3.43 דולרים למניה וההכנסות טיפסו ב-4% ל-1.39 מיליארד דולר.

 

 

משמאל גיל שויד וטל פיין סמנכ"לית כספים משמאל גיל שויד וטל פיין סמנכ"לית כספים

 

"אחד הרבעונים הטובים שלנו בעשור האחרון"

במסיבת העיתונאים בסמוך לפרסום התוצאות אמר שויד כי "התוצאות ברבעון היו טובות מאוד. פחות רואים את זה בהכנסות וברווח למניה אך מבחינת פעילות מדובר באחד הרבעונים הטובים שלנו בעשור האחרון".

 


 

 

"השיפור המשמעותי שפחות רואים במספרים הרגילים הוא בהזמנות ובלקוחות החדשים באירופה ובארה"ב, גידול בהזמנות של המוצרים לגופים קטנים וגדולים", אמר שויד.

 

"יש לנו יכולות התמודדות עם כל איומי הסייבר. אנו בקשר עם הרבה חברות כאלה ומציעים פעולה עם חברות ושוקלים לקנות חברה כזו אבל בינתיים לא מצאנו הזדמנות. בסך הכל כשאני מסתכל על תעשית הסייבר אז אני חושב שיש שם הרבה רעיונות טובים וחברות טובות ולא מדובר במצב בועתי אבל באופן טבעי רק מעט מהחברות האלה יצליחו בסוף", אמר שויד.

 

"האירועים בחצי השנה האחרונה והפגיעה בפרטיות וההאזנות, מעוררים דיון על אבטחת המידע ואני מקווה שזה לטובה כי אבטחת המידע הוא דבר חשוב. אנו מזהים במדינות גדולות באירופה רתיעה מטכנולוגיה אמריקאית בגלל אירועי ההאזנות. לשמחתי אני יכול להגיד שיש לנו את טכנולוגית ההגנה המתאימה למרבית המתקפות האלה", סיכם שויד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x