$
בורסת ת"א

מזור רובוטיקה: נחתם הסכם עם אחד מארגוני הרכש לבתי חולים מהגדולים בעולם

במסגרת ההסכם, מערכת הריינסאנס ומוצרי החברה יעמדו לרשות מאות בתי חולים ומרכזי ניתוח עצמאיים, הנמצאים בבעלות אחת מחברות השירותים הרפואיים הגדולות בארה"ב

ערן סוקול 19:4514.01.14
חברת מזור רובוטיקה(MZOR) הודיעה היום (ג') על חתימת הסכם עם אחד מארגוני הרכש (GPO) לבתי חולים ולמרכזי רפואה דחופה ומרפאות, מהגדולים בעולם בתחומו.  

במסגרת ההסכם, מערכת הריינסאנס (Renaissance) ופורטפוליו המוצרים המתכלים של החברה יעמדו לרשות מאות בתי חולים ומרכזי ניתוח עצמאיים, הנמצאים בבעלות אחת מחברות השירותים הרפואיים הגדולות בארה"ב. שלושה מבתי החולים הללו רכשו בעבר מערכות ריינסאנס, ועושים בהן שימוש כעת.

 

החברה דיווחה על חתימת העסקה בסמוך לנעילת המסחר בתל אביב, שם המשקיעים לא הספיקו להגיב לידיעה, על כן נראה כי מניית מזורתמשיך את המהלך ביום המסחר הבא.

 

"מדובר בהישג משמעותי עבור מזור אשר יוצר תשתית להרחבת החשיפה של מערכת ריינסאנס שלנו בבתי חולים באמצעות ארגון רכש זה", אמר אורי הדומי, מנכ"ל מזור. "כבר עתה עושים שימוש במערכת הריינסאנס שלושה בתי חולים מהארגון – דבר המעיד על יעילות האסטרטגיה של חדירה לבתי חולים בודדים, כמו גם לרשתות לאומיות".

 

מערכת הריינסאנס הינה מערכת הניווט הכירורגי היחידה לניתוחי עמוד שידרה שהינה בעלת אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA).

 

מכשיר של מזור רובוטיקה מכשיר של מזור רובוטיקה

 

מהחברה נמסר כי "המערכות הרובוטיות של מזור שימשו במיקום של יותר מ-35 אלף שתלים בארה"ב ובאירופה. בנוסף, מספר מאמרים רפואיים ומצגות בכנסים מדעיים מובילים הוכיחו רמת דיוק גבוהה, יעילות ויתרונות קליניים של הטכנולוגיה של מזור רובוטיקה".

 

מזור רובוטיקה נסחרת לפי שווי שוק של 1.6 מיליארד שקל, מניית החברה זינקה ב-15.3% מתחילת השנה וב-380% בשנה האחרונה. החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מכשור רפואי לתמיכה בפרוצדורות כירורגיות בתחום האורטופדיה והנוירוכירורגיה המאפשר סביבה ניתוחית בטוחה יותר למטופלים, למנתחים ולצוות בית החולים. מוצר הדגל של החברה הוא מערכת הריינסאנס, רובוט המסייע לניתוחי גב, המאפשר למנתחים לבצע ניתוחי עמוד שדרה בדיוק ובבטיחות מרבית.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x