$
בורסת ת"א

ממשיך בלי נוחי: חיים גבריאלי נשאר בתפקיד מנכ"ל אי.די.בי אחזקות

כך הודיעו הנאמנים שמונו על ידי בית המשפט, חגי אולמן ואיל גבאי. לדבריהם, "בשל החשיבות הרבה בשמירה על יציבות החברה עד להשלמת העסקה עם הרוכשים החדשים, המהלך הנכון הוא שגבריאלי ימשיך בתפקידו, תוך דיווח שוטף לנאמנים"

גולן חזני 18:3712.01.14

חיים גבריאלי ממשיך בשלב זה בתפקידו כמנכ"ל אי.די.בי אחזקות ולא יפוטר ע"י נאמני החברה.

 

הנאמנים שמונו ע"י בית המשפט המחוזי, איל גבאי וחגי אולמן, הודיעו בדו"ח מיוחד שהגישו הערב לבית המשפט כי "בשל החשיבות הרבה בשמירה על יציבות החברה בתקופת ביניים עד להשלמת העסקה עם הרוכשים החדשים, המהלך הנכון הוא שחיים גבריאלי ימשיך בתפקידו כמנכ"ל, תוך הסדרת תחומי אחריות ודיווח שוטף לנאמנים".

 

חיים גבריאלי ונוחי דנקנר חיים גבריאלי ונוחי דנקנר צילום: אוראל כהן

 

גבאי ואולמן מדווחים שגבריאלי הסכים להמשיך. יצויין כי גבריאלי הינו המנהל המזוהה יותר מכל מנהל אחר באי.די.בי עם נוחי דנקנר בעל השליטה היוצא. הנאמנים העבירו לעצמם את זכויות החתימה על הוצאת כספים מאי.די.בי.

 

צמצום כח אדם

 

עוד נכתב, כי הנאמנים יפעלו למכירת נכסי אומנות של החברה ויפעלו גם לצמצום ההוצאות שלה, כולל בכח אדם, לרבות הפסקת העסקתם של מספר עובדים.

 

הנאמנים מציינים כי בחשבון הנאמנות שפתחו הופקדו 956 מיליון שקל בדולרים וביורו ע"י הרוכשים אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה, וסך נוסף שך 4.3 מיליון דולר שהופקד ע"י אלשטיין בנאמנות יועבר לחשבון גם הוא.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x