$
בורסת ת"א

בריינסוויי תקים מרכז לוגיסטי בנברסקה שבארה"ב

המרכז יוקם לצורך שיווק, מכירה, התקנה והדרכות של מכשיר ה־Deep TMS המשמש לטיפול רפואי לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקוד המוח

שי סלינס 10:0925.12.13

בריינסוויי, המפתחת טיפול מבוסס DEEP-TMS לטיפול בדיכאון והתוויות נוספות, דיווחה היום (ד') כי תקים מרכז לוגיסטי בנברסקה שבארה"ב אשר ישמש את החברה לצורך הליכי שיווק, מכירה, התקנה, הדרכות ותיקונים של מערכות ה-Deep TMS.   

על פי ההסכם יעמיד נותן השירותים לבריינסויי מכלול שירותים לוגיסטיים הכוללים בין היתר מרכז תמיכה טכנית ללקוחות החברה, מרכז הכשרה למתקינים ומפעילים של

המוצרים, שירותי אחסון עבור מערכות חדשות וחלפים, סדנאות תיקון, שירותי אספקה, התקנה, הדרכה ואחזקת המערכות אצל הלקוחות.

 

בתמורה לשירותים שיוענק, בריינסוויי תשלם שיעור קבוע מההכנסות השנתיות שיתקבלו מלקוחות בארה"ב - שיעור אותו לא פרטה בריינסוויי בדיווח. 

 

עוזי סופר, מנכ"ל בריינסוויי עוזי סופר, מנכ"ל בריינסוויי צילום: עמית שעל

 

 

להערכת החברה הקמת המרכז הלוגיסטי בארה"ב תקצר את זמני האספקה ללקוחות, תשפר את איכות השירות והמענה ותגביר את היכולת שלה להתחרות בשוק המקומי בארה"ב.

 

 

מכשיר ה־Deep TMS משמש לטיפול רפואי לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקוד המוח. המכשיר מבוסס על סליל אלקטרומגנטי היוצר שדה חשמלי שבאמצעותו ניתן להשפיע על אזורים שונים בעומק המוח. המכשיר אושר בינואר על ידי ה־FDA לטיפול בחולי דיכאון, כשביוני הודיעה החברה כי חתמה על הסכם שיווק למערכת בהתוויה לטיפול בדיכאון בארה"ב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x