$
בורסת ת"א

אילן בן דב מכר מניות פרטנר ב-22 מיליון שקל

המניות נמכרו לפי מחיר של 30.85 שקל למניה - 1.3% פחות משער הבסיס של המניה בשוק

ערן סוקול 19:2619.12.13

אילן בן דב ממשיך למכור מניות פרטנר. בן דב, בעל השליטה בסקיילקס מכר היום (ה') מניות פרטנר ב-22 מיליון שקל, לפי מחיר של 30.85 שקל למניה - דיסקאונט של 1.3% על מחיר הבסיס של המניה בשוק.

זאת לאחר שלפני עשרה ימים מכרה חברת סקיילקסשבשליטתו לגופים מוסדיים כ-2 מיליון מניות פרטנר בהיקף של כ-63.2 מיליון שקל ובמחיר של 31.60 שקל למניה, כמו כן, בתחילת החודש מכרה סקיילקס 2 מיליון מניות נוספות לגופים מוסדיים תמורת 63 מיליון שקל.

מה דעתך על מניית פרטנר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

כלומר, בחודש דצמבר לבדו מכר בן דב מניות פרטנר בשווי כ-150 מיליון שקל.

 

ככל הנראה המכירות בוצעו לצורך תשלום חובותיה של סקיילקס לבעלי האג"ח. החברה צריכה לשלם בעוד ארבעה ימים כ-80 מיליון שקל למחזיקי אג"ח סדרה ד, תשלום אשר נדחה מסוף חודש אוקטובר וכולל ריבית פיגורים בשיעור של 15.9% שנתי.

 

אילן בן דב, בעל השליטה בסקיילקס אילן בן דב, בעל השליטה בסקיילקס צילום: אוראל כהן

 

היום אושר הסדר החוב של סקיילקס ברוב של 95% מן המחזיקים שהצביעו בעד. ההסדר נזקק לאישור של מעל 75%. בעקבות ההצבעה יובא ההסדר לאישור סופי של בית המשפט.

 

ההסדר שאושר הובא להצבעת תשע סדרות האג"ח שחובה של סקיילקס כלפיהן עומד על 1.3 מיליארד שקל. ההצעה מבוססת על דחיית חלק הארי של תשלומי הקרן למחזיקי האג"ח ואינה כרוכה בתספורת כלשהי. על פי המתווה, שחל רק על הסדרות הלא מובטחות של סקיילקס, ישולמו במועד המקורי שנקבע לתשלומי הקרן רק 20% מהחוב, ואילו יתרת החוב תשולם בדחייה של שלוש שנים מהמועד המקורי.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x