$
בורסת ת"א

נציגות מחזיקי האג"ח של אי.די.בי: לתמוך בהצעת אלשטיין

בהתאם לכך, גם המחזיקים הפרטיים צפויים לפרסם גם את המלצתם. ל"כלכליסט" נודע כי גם תמורות נוטה להמליץ למחזיקים לתמוך בהצעת אלשטיין-אקסטרה

אסף גילעם 18:3404.12.13

הנציגות המשותפת של מחזיקי אג"ח אי.די.בי אחזקות פרסמה הערב את המלצתה למחזיקים. הנציגות בה חברים גילעד ואקסלנס ממליצה למחזיקים לתמוך בהצעת אלשטיין-אקסטרה, ולא מסיבות כלכליות.  

"בהתאם להערכת היועץ הכלכלי של הנציגות, וכן בהתאם לחוות דעת המומחה, ההפרש בשווי הכלכלי הינו בלתי מובהק. לכן, לדעת הנציגות, ישם לשים את הדגש על הפרמטרים האחרים הנסקרים בחוות דעתו של המומחה. קרי, הוודאות הגלומה בהצעות לכך שהמציעים ישלימו את ההסדר המוצע על ידם, הסיכון לנושים הגלום בכל אחת מההצעות לאו אתגרי תזרים המזומנים של אי.די.בי פתוח ויכולת הקבוצה המציעה להשיא ערך נושים בטווח הארוך, בין היתר על בסיס הממשל התאגידי המוצע על ידה", נכתב.

 

אדוארדו אלשטיין אדוארדו אלשטיין צילום: אוראל כהן

 

"יש להדגיש, כי בניגוד למרבית הסדרי החוב, במקרה של אי.די.בי אחזקות, המחזיקים המוסדיים היושבים בנציגות מהווים מיעוט בקרב כלל המחזיקים באג"ח. רוב האג"ח מוחזק על ידי מחזיקים פרטיים", הוסיפו בנציגות.

 

בהתאם לכך, קבוצת תמורות אשר מייצגת מחזיקים פרטיים צפויה לפרסם גם את המלצתה שלה. ל"כלכליסט" נודע כי גם תמורות נוטה להמליץ למחזיקים לתמוך בהצעת אלשטיין-אקסטרה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x