שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

פוקס: המכירות עלו ב-16.8% בתשעת החודשים הראשונים של השנה

הסתכמו ב-748 מיליון שקל. העליה במכירות נובעת מפעילות פוקס בישראל ובין היתר הגידול במספר חנויות אמריקן איגל

אורנה יפת 14:0617.11.13
מחזור המכירות של פוקסעלה ב-16.8% בתשעת החודשים של השנה והסתכם ב-748 מיליון שקל. העליה במכירות נובעת מפעילות פוקס בישראל ובין היתר הגידול במספר חנויות אמריקן איגל בתשעת החודשים הראשונים של השנה. נכון לסוף ספטמבר מונה מותג ההלבשה האמריקאי אמריקן איגל 23 חנויות בישראל לעומת 14 חנויות בתקופה מקבילה אשתקד, אז החלה פעילותו של המותג בארץ.  
הרווח הגולמי בתשעת החודשים הראשונים של השנה עלה ב-78 מיליון שקל והסתכם ב-438 מיליון שקל המהווים 58.6% ממחזור המכירות. העלייה רווח הגולמי נובעת משפור בעלויות הרכש, ומספיגת העליה בשיעור המע"מ וכן מגידול בהנחות שניתנו ללקוחות.

 

הראל ויזל, הבעלים של פוקס הראל ויזל, הבעלים של פוקס
הרווח התפעולי בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכם ב-90.9 מיליון שקל שהיוו 12% מהמכירות לעומת רווח תפעולי של 72 מיליון שקל בתקופה מקבילה אשתקד.

 

פוקס מדווחת על ירידה של 22% במכירות תחום האופנה בחו"ל כתוצאה מסגירת החברה הבת ברוסיה בסוף שנת 2012 שהפעילה שמונה חנויות בבעלות החברה. כפי שנחשף ב"כלכליסט" הוסבה פעילות זו שהייתה שותפות בין פוקס ללב לבייב, למודל של פעילות בזכיינות. כמו כן מדווחת פוקס כי הירידה בפעילות בחו"ל נובעת מירידה במכירות ללקוחות קיימים בחו"ל ומהפסקת הפעילות עם שלושה מלקוחותיה מעבר לים.

 

מה דעתך על מניית פוקס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מכירות ללין בחודשים ינואר עד ספטמבר גדלו ב-11% והסתכמו ב-105 מיליון שקל. עיקר הגידול נובע מפעילות ללין בישראל ומגידול במספר החנויות שמפעילה החברה בארץ. ללין מונה נכון לתקופת הדוח 84 חנויות לעומת 76 חנויות בתקופה מקבילה אשתקד. הרווח התפעולי של ללין הסתכם בתשעת החודשים הראשונים של השנה ב-19.2 מיליון שקל לעומת 17.7 מיליון שקל בתקופה מקבילה אשתקד.

 

הרווח הנקי של הקבוצה הסתכם בתשעת החודשים הראשונים של השנה ב-64 מיליון שקל המהווים 8.6% מהמכירות לעומת 55.8 מיליון שקל בתקופה מקבילה אשתקד.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x