$
בורסת ת"א

גל הפיטורים במשק: בבילון מפטרת כ-50 מעובדי החברה

מדובר בכ-30% מכח העבודה של החברה. שלשום דיווחה החברה על תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה ועל מינוי שנית פאר צפוני למנכ"לית החברה

שי סלינס וניר צליק 15:2713.11.13

 

שנית פאר צפוני, מנכ"לית בבילון שנית פאר צפוני, מנכ"לית בבילון צילום: יוסי צבקר

 

גל הפיטורים במשק הישראלי נמשך. בבילון, יצרנית סרגלי הכלים הישראלית, זימנה היום (ד') לשימוע לפני פיטורים כ-50 מעובדי החברה. מדובר בכ-30% מכח העבודה של החברה.

 

מבבילון נמסר כי בהמשך לאירועים האחרונים ולשינויים בסביבה העסקית, החברה החלה בימים אלו בהליך של זימון עובדים לשימוע, זאת לקראת מהלך לצמצום כוח האדם בחברה בהתאם למצב החדש.

 

שלשום, שורה של שורה חדשות דרמטיות דווחו בבילון. בראשונה דיווחה החברה כי סמנכ"לית הכספים, שנית פאר-צפוני, תמונה למנכ"לית החברה במקומו של אלון כרמלי שימשיך לכהן כדירקטור בחברה. במקביל החברה דיווחה כי בשל בחינת השפעתם של אירועים שונים בתעשייה על השוק בכלל ובחינת השפעות של אירועים הנוגעים לבבילון בפרט, החברה ואיירון סורס ממשיכות לקיים דיאלוג שוטף ומבצעות הערכת מצב מחודשת, אולם לעת עתה אינן מנהלות משא ומתן בדבר עסקת המיזוג.

 

מה דעתך על מניית אברא:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

כמו כן, הודיעה שלשום בבילון כי ענקית החיפוש, יאהו, חליטה להמשיך את שיתוף הפעולה בין החברות. לבסוף דיווחה החברה על תוצאתיה לרבעון השלישי של השנה מהם עולה כי הכנסות החברה הסתכמו ב-152 מיליון שקל, בהשוואה ל-198 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי הסתכם ברבעון ב-22 מיליון שקל - קיטון של 29% בהשוואה ל-31 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x