$
בורסת ת"א

כמה כסף הפסיד אילן בן דב בפרטנר

"בכל הסדר חוב, מי שמפסיד הכי הרבה זה בעל השליטה. אני הפסדתי בשנים האחרונות מיליארד שקל או מיליארד דולר. איך שלא תספרו זה הרבה כסף", כך אמר אילן בן דב, לשעבר בעל השליטה בפרטנר, בכנס שנערך במרכז הבינתחומי בהרצליה. צפו בוידיאו

יניב רחימי 16:0405.11.13
לאילן בן דב יש בטן מלאה כמעט על כל העולם לאחר שהפסיד את השליטה בפרטנר. על שר התקשורת לשעבר, משה כחלון, על הרגולטורים שרוצים לפרק את הפירמידות בחברות העסקיות בישראל, ובעלי אגרות החוב בחברות שלו, סקיילקס וטאו, שדורשים החזר מלא ומיידי על החובות שלהם. בהרצאה שנשא בסוף השבוע במרכז הבינתחומי בהרצליה, סגר בן דב חשבון עם כולם. בשפתו השקטה והציורית.
 
"בארבע השנים האחרונות אני הפסדתי מיליארד שקל, או מיליארד דולר. בכל מקרה זה המון כסף", אמר בן דב. "ואז באים לבית המשפט אנשים שקנו אג"ח בשתי אגורות ודורשים לקבל שקל על כל אגרת חוב. אז צריך לשים את הדברים בפרופורציה ולזכור מי המפסיד הגדול ביותר בכל הסדר חוב".
מה דעתך על מניית פרטנר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
 
"לפני ארבע שנים רכשתי את פרטנר",  סיפר בן דב, "הנה בא בחור עם עשר אצבעות ועושה את העסקה הכי גדולה. מבחינתי זה כמו לעלות ל-NBA". לדבריו, אם היה יודע היום מה שחיכה לו בפרטנר, לא היה עושה היום את הרכישה הזו. "לא לקחתי בחשבון, כמו שאף אחד לא לקח בחשבון, שיכול לבוא שר ולעשות מה שהוא רוצה. אתה משחק כדורגל, ומגלה שהשר בכלל משחק פוטבול. רפורמת כחלון היא בלוף. היא עולה למשק חמישה מיליארד שקל בשנה".
 

 
 
בטל שלח
    לכל התגובות
    x