$
בורסת ת"א

איסתא רוכשת את פעילות אקדמי טרוול ב-6 מיליון שקל

בעקבות כך צפויה חברת הנסיעות לחזק את מעמדה בתחום הסעת משלחות בתיה"ס ותנועות נוער לפולין

גולן חזני 09:3126.10.13
איסתא נכנסת לתחום נסיעות תנועות הנוער לפולין: החברה המצויה בשליטת התאחדות הסטודנטים ואחישי גל, דיווחה על הסכם לרכישת הפעילות העסקית של חברת אקדמי טרוול תמורת 6 מיליון שקל. התשלום כולל 5.35 מיליון שקל עבור הפעילות עם השלמת העסקה וכן רכש ציוד בסכום של 650 אלף שקל. חלק מהתמורה ישולם בשירותי ניהול ומענקים לשמעון רגב, המשמש בעלים ומנכ"ל אקדמי טרוול.

 

 

אושוויץ, פולין אושוויץ, פולין צילום: בלומברג

 

 

מה דעתך על מניית איסתא:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

אקדמי טרוול היא סוכנות נסיעות שעוסקת בתחום התיירות היוצאת ומתמחה בסיורי העשרה לבתי ספר, והיקף הכנסותיה עמד ב-2012 על 16.5 מיליון דולר. איסתא צופה שבעקבות רכישת פעילותה של אקדמי טרוול יתחזק מעמדה בתחום משלחות בתי הספר ותנועות הנוער לפולין במסגרת לימוד השואה.

 

רגב ימשיך לכהן במשך שש שנים לפחות כמנכ"ל חברה חדשה שתוקם ותקלוט את פעילותה של אקדמי טרוול. איסתא תשלם עבור שירותי הניהול שיעמיד לה רגב ובנוסף תשלם לו גם מענקים שייגזרו מרווחי החברה החדשה. איסתא ציינה שאם רווחי החברה החדשה יישארו ברמת רווחיה של אקדמי טרוול יהיה מדובר במענק של 900 אלף שקל.

 

שחר בוצר, יו"ר דירקטוריון איסתא, אמר כי "הצטרפותה של אקדמי טרוול לאיסתא היא מהלך נוסף במימוש התוכנית האסטרטגית של הקבוצה. היא תאפשר לאיסתא להמשיך ולבסס את מעמדה של החברה עם דגש להתמחות והתמקצעות בכל תחום, ועם זאת, יצירת סינרגיה מפרה בין כל החברות בקבוצה. אנו סמוכים ובטוחים שיחד נדע להוביל גם בתחום התיירות היוצאת של מוסדות החינוך בישראל". 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x