שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

גיל שויד: "אין לנו רצון ועניין לצמצם את כח האדם בחברה"

כך אמר מייסד צ'ק פוינט במסיבת עיתונאים לאחר שהחברה דיווחה על תוצאות הרבעון השלישי שעקפו את התחזיות המוקדמות. שויד: "אנחנו רק מתרחבים - ברבעון השלישי נוספו 158 עובדים לצ'ק פוינט בישראל"

שי סלינס 14:3521.10.13

"בימים אלו אנחנו חוגגים 20 שנה לצ'ק פוינטואני שמח לבשר שהגענו ל-1,438 עובדים בישראל וכ-3,000 בעולם. מדובר בתוספת נטו של 158 עובדים ברבעון השלישי. אין לנו רצון ועניין לצמצם בכח האדם - כפי שניתן לראות אנחנו רק מתרחבים", כך אמר היום (ב') מנכ"ל צ'ק פוינט, גיל שויד, במסיבת העיתונאים של החברה לאחר פרסום התוצאות לרבעון השלישי של השנה.

 

החברה שאותה ייסד גיל שויד, המכהן כיו"ר, דיווחה על רווח נקי של 85 סנט למניה - עלייה של 8% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. ההכנסות עלו ב-4% והסתכמו ב-344.1 מיליון דולר. תחזיות האנליסטים בוול סטריט עמדו על הכנסות של 343 מיליון דולר ורווח נקי של 84 סנט למניה.

 

הרווח התפעולי של החברה הסתכם ב-200.8 מיליון דולר, לעומת רווח תפעולי של 195.6 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. נכון לסיום הרבעון השלישי של השנה בקופת החברה מזומנים ושווי מזומנים בהיקף של 3.66 מיליארד דולר - עלייה של 417.5 מיליון דולר בהשוואה לסוף הרבעון השני.

 

גיל שויד גיל שויד צילום: אוראל כהן

 

שויד גם התייחס להשפעה של התחזקות השקל על תוצאות החברה: "ההוצאות שלנו בישראל עלו מתחילת השנה בכ-10% בעקבות ההשפעה של השקל. סה"כ נפגענו בכ-3 מיליון דולר ברבעון השלישי כתוצאה מהחולשה של הדולר. אולם גם ביפן אנחנו סובלים מבעיה דומה - לאחר שהין נחלש בחודשים האחרונים בשיעור של כ-25%", אמר שויד.

 

מה דעתך על מניית צ'ק פוינט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

"אנחנו מרוצים מאוד מתוצאות הרבעון השלישי שלנו. בשורה התחתונה והעליונה עמדו ברף העליון של התחזיות שלנו - עניין אשר מראה את העוצמה של העסקים שלנו", סיכם שויד.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x