$
בורסת ת"א

גילת תפטר עשרות עובדים ברחבי העולם ובישראל

מדובר כ-10% מכוח האדם של החברה, שמעסיקה כ-1,200 איש בישראל. ברקע לפיטורים: ביצועים מאכזבים ברבעונים האחרונים

ניר צליק 11:0721.10.13
גילת, המפתחת ציוד תקשורת מבוסס לוויין, תפטר עשרות עובדים בישראל ובעולם, כ-10% מכוח האדם של החברה, שמעסיקה כ-1,200 איש בישראל. הפיטורים מגיעים אחרי מכירת החברה הבת, ספייסנט, כשברקע ביצועים מאכזבים ברבעונים האחרונים.  
גילת סיימה את הרבעון השני עם הכנסות של 80.2 מיליון דולר, לעומת 85.3 מיליון דולר ברבעון המקביל. ההפסד הסתכם ב-1.9 מיליון דולר לעומת רווח נקי של 3.2 מיליון דולר ברבעון המקביל.

 

גילת לווינים גילת לווינים צילום: צביקה טישלר

 

בסוף הרבעון הקודם אמר ארז ענתבי, מנכ"ל החברה כי "ברבעון השני הצלחנו לקדם את כלל עסקי החברה, בעיקר בכל הקשור לפעילות החטיבה המסחרית, כפי שבא לידי ביטוי בזכייה בלקוחות חדשים, בביצוע מתמשך של פרויקטים קיימים, ובהסכם שיתוף פעולה חשוב עם טאיקום (THAICOM)", אמר ארז ענתבי, מנכ"ל גילת. "בחטיבה הביטחונית, על אף שהרגשנו ברבעון זה את השפעת הקיצוצים בתקציב וההאטה ברכישות בארה"ב, אנו מאמינים מאוד בתחזיותינו לטווח הרחוק ובאופי האסטרטגי של התוכניות המובילות שאליהן אנחנו מכוונים".

מה דעתך על מניית גילת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

"במבט קדימה לקראת המחצית השנייה של 2013 ומעבר לה, אנו ממשיכים להתמקד ביעדים האסטרטגיים ארוכי הטווח של אספקת מוצרים ופתרונות המאפשרים גישה לאינטרנט בפס רחב באמצעות רשתות לווין וביישומים להעברת תקשורת תוך כדי תנועה. אנו מאמינים שמנועי צמיחה אלו יספקו לחברה בסיס איתן לצמיחה בשנים הבאות". הוסיף ענתבי.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x