שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

לילך אשר טופילסקי תמונה למנכ"לית דיסקונט

אשר טופילסקי, המכהנת כיום כמשנה למנכ"ל בנק הפועלים והממונה על החטיבה הקמעונאית, תחליף את ראובן שפיגל בתפקיד. מינויה כפוף לאישור בנק ישראל ומועד תחילת הכהונה טרם נקבע

מיקי גרינפלד 10:5317.10.13

דירקטוריון בנק דיסקונטהחליט היום (ה'), על מינויה של לילך אשר טופילסקי למנכ"לית קבוצת דיסקונט. אתמול דיווח "כלכליסט" כי אשר טופילסקי היא המועמדת המובילה לתפקיד.  

אשר טופילסקי מכהנת כיום כמשנה למנכ"ל בנק הפועלים והממונה על החטיבה הקמעונאית. מינויה כפוף לאישור בנק ישראל ומועד תחילת הכהונה טרם נקבע. היא תחליף בתפקיד את המנכ"ל הנוכחי ראובן שפיגל שהודיע באוגוסט האחרון על כוונתו לפרוש מתפקידו מסיבות משפחתיות במרץ 2014. בבנק צפויים לבצע את ההחלפה במועד מוקדם יותר.

 

דירקטוריון דיסקונט החליט על המינוי בהתאם להמלצת ועדת האיתור, בראשות ד"ר יוסי בכר. ועדת האיתור מונתה במטרה לסייע לדירקטוריון בתהליך איתור מועמדים לתפקיד מנכ"ל הקבוצה. המועמד הסופי הנוסף שהפסיד לאשר-טופילסקי את התפקיד היה אורי פז, מנכ"ל בנק ירושלים, שנחשב גם הוא למועמד מוביל. באופן מקרי, אשר טופילסקי מונתה לתפקידה האחרון בבנק הפועלים ב-2009 לאחר שהחליפה בתפקיד את פז שעזב לטובת מינויו למנכ"ל בנק ירושלים. 

 

סניף בנק דיסקונט סניף בנק דיסקונט צילום: תומריקו

 

לילך אשר טופילסקי (43) כיהנה בתפקידי ניהול מגוונים בבנק הפועלים מאז שנת 1998, ושימשה בין השאר כעוזרת האישית של המנכ"ל לשעבר שלמה נחמה. משנת 2009 ועד היום היא מכהנת כמשנה למנכ"ל בנק הפועלים ציון קינן וכחברת הנהלה הממונה על החטיבה הקמעונאית. בין השנים 2007-2009 כיהנה כמשנה למנכ"ל וכחברת הנהלה הממונה על חטיבת האסטרטגיה. במסגרת זו, הייתה אחראית על גיבוש והתווית אסטרטגיה עסקית לפעילות הבנק על כל זרועותיו.

מה דעתך על מניית דיסקונט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

אשר-טופולסקי בוגרת תואר ראשון בהצטיינות במסלול הדו-חוגי לכלכלה וניהול מאוניברסיטת תל אביב ובוגרת תואר שני במנהל עסקים מבית הספר הגבוה של קלוג באונ' נורת'ווסטרן שבארה"ב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x