בורסת ת"א

גיוון: הדור הבא של גלולת האיבחון אושר לשיווק ביפן

הגלולה נועדה לגילוי ומעקב של אי-סדירויות במעי הדק ובמחלת הקרוהן. המתחרה העיקרית של גיוון בשוק היפני היא אולימפוס, שהשיקה לאחרונה גלולת מצלמה

שי סלינס 10:0823.09.13

גיוון אימג'ינג, הפועלת בתחום מוצרי האבחון למערכת העיכול דיווחה היום (ב') כי הרשות היפנית לתרופות וציוד רפואי אישרה לשווק את מערכת PillCam SB3 במדינה.

 

מדובר בטכנולוגיה מהדור השלישי של המערכת שתאפשר לרופאים ביפן, שוק הבריאות השני בגודלו בעולם, גישה לטכנולוגיית אנדוסקופיה באמצעות גלולה לצורך גילוי ומעקב של אי-סדירויות במעי הדק כמו מחלת הקרוהן. החברה מצפה להתחיל במכירות PillCam SB3 ביפן במהלך 2014.

 

חומי שמיר, נשיא ומנכ"ל גיוון אימג'ינג אמר: "אישור המערכת ביפן מדגיש את המחויבות הגלובלית שלנו לספק לרופאים כלים חדשניים לגילוי ומעקב אחר אי-סדירויות במערכת העיכול. אישור מערכת ה-PillCam SB3 ביפן מתבסס על המומנטום הרגולטורי שלנו לאחרונה הכולל אישור לגלולת ה- PillCam COLON ביפן וגלולת ה- PillCam SB3 בארה"ב".

 

הנהלת גיוון אימג'ינג מציינת עשור להנפקה בנאסד"ק הנהלת גיוון אימג'ינג מציינת עשור להנפקה בנאסד"ק

המתחרה העיקרית של גיוון בשוק היפני היא אולימפוס, שהשיקה לאחרונה גלולת מצלמה. עד כה לא הצליחה גיוון לתפוס נתח שוק משמעותי עם גלולת האבחון מהדור הקודם של החברה, כשהכנסותיה ביפן הסתכמו בכ־10 מיליון דולר ב־2012. זאת, אף מאמצי חדירה שבוצעו בשנים האחרונות בעזרת חברות סוזוקן ופוג'י.

 

בתוך כך מניית גיוון מרכזת מחזור מסחר גבוה מהממוצע בבורסה של תל אביב, וזאת לאחר שהשלימה זינוק של מעל ל-23% במהלך 12 החודשים האחרונים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x