שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

אחרי 41 שנים: מנרב תבנה מגדל בן 20 קומות בירושלים

הפרויקט יוקם בסמוך לשוק מחנה יהודה וצפוי להניב לחברה רווח של 20 מיליון שקל

ערן סוקול 20:1017.09.13

חברת מנרב אחזקות שבשליטת אברהם קוזניצקי (54.74%), דיווחה היום (ג') כי החברה הבת (100%), מנרב פרויקטים, תרכוש זכויות בקרקע במרכז ירושלים תמורת כ-10 מיליון שקל. לצורך הקמת מגדל בן 20 קומות בהשקעה כוללת של 226 מיליון שקל.

החברה צופה כי הפרויקט אשר הקמתו תחל תוך כחצי שנה ויושלם תוך מספר שנים, יניב לחברה רווח של כ-20 מיליון שקל, עם הכנסות של 133 מיליון שקל לעומת השקעה של כ-113 מיליון שקל – חלקה של מנרב.

 

מדובר בעסקת קומבינציה במסגרתה תשלם מנרב כ-10 מיליון שקל עבור מרכיב הקרקע בשטח של 4 דונם. יזמי הפרויקט יעבירו לבעלי הקרקע כ-27% מהדירות ומהנכסים המניבים בפרויקט.

מה דעתך על מניית מנרב:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

הפרויקט ישלב 146 יחידות דיור ו-48 יחידות מלונאיות וכן קומת מסחר במגדל בן 20 קומות שיורכב מ-3 אגפים ובנוסף חניון ציבורי שיכלול 300 מקומות חניה. עלות ההשקעה הצפויה בפרויקט הינה 226 מיליון שקל, ואילו היקף ההכנסות הצפוי בפרויקט הינו כ-266 מיליון.

 

הקרקע עליה יבנה הפרויקט ממוקמת במרכז ירושלים, בקרן הרחובות יפו וכי"ח, בסמוך לשוק מחנה יהודה ולרחוב הנביאים.

 

הדמיה - רחוב יפו פינת כי"ח, ירושלים הדמיה - רחוב יפו פינת כי"ח, ירושלים
 

אבי ביתן, סמנכ"ל השיווק של חברת מנרב מסר כי "מנרב נכנסה לעסקה הנוכחית יחד עם חברה פרטית בשם פנסטון, אשר החלה לקדם את העסקה כבר משנת 1972. מדובר בפרויקט המשלב מגורים, מלונאות ומסחר שיוקם ממש במרכז העירוני המתחדש של ירושלים, בסמוך לשוק מחנה יהודה, למרכזי בילוי, תרבות וקניות. רחוב יפו מהווה ציר תנועה מרכזי בירושלים בו עוברת הרכבת הקלה ולצידה מדרכות רחבות להולכי רגל, ללא מעבר לתחבורה, ובסמוך למקום בו יוקם הפרויקט, קיימת תנופת בנייה המשלבת מגורים מסחר ומלונות בוטיק. לאור ההיצע הנמוך של דירות חדשות במרכז העיר, אנו מאמינים כי יהיה ביקוש רב לפרויקט, בעיקר בקרב תושבי ירושלים אשר מזהים את הפוטנציאל במיקום הפרויקט, והן בקרב תושבי חוץ שמחפשים דירות קטנות למגורי נופש או השקעה בירושלים שמהווה אבן שואבת ליהדות התפוצות".

 

בכוונת מנרב להתקשר בהסכם ליווי בנקאי לצורך מימון הקמת הפרויקט, בנוסף להון העצמי שתעמיד לצורך ביצוע הפרויקט.

 

מנרב נוסדה בשנת 1969 על ידי היו"ר אברהם קוזניצקי, החברה פועלת בעיקר בענף הנדל"ן על תחומיו השונים, ייזום לבנייה ומכירה בארץ ובחו"ל, ביצוע עבודות קבלניות עבור גופים מוסדיים וציבוריים והשכרה וניהול נכסים מניבים בשיטת B.O.T עבור המגזר הציבורי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x