$
בורסת ת"א

פרסום ראשון

וואלי טלקום תרכוש את נכסי אלווריון תמורת 3.3 מיליון דולר

על פי הבקשה לבית המשפט התחייבה החברה להעביר 1.5 מיליון דולר באופן מיידי ו-1.8 מיליון דולר תוך 12 חודשים. במקביל נחשף כי התקבלו שלוש הצעות נוספות לרכישת אלווריון

ניר צליק 17:1325.08.13

וואלי טלקום תרכוש את נכסי אלווריון בתמורה לסכום של עד 3.3 מיליון דולר. כך עולה מבקשתו של כונס הנכסים של אלווריון, יואב כפיר, לבית המשפט. על פי הבקשה, התחייבה וואלי טלקום להעביר סכום של 1.5 מיליון דולר באופן מיידי עבור רכישת נכסי אלווריון, ובנוסף, סכום של 1.8 מיליון דולר תוך 12 חודשים ממועד המכירה.

 

וואלי טלקום לא תרכוש את הפטנטים של אלווריון, כאשר החברה הרוכשת תהיה זכאית ל-30% משווי הפטנטים שיימכרו. אלווריון כבר קיבלה הצעה בגובה 600 אלף דולר עבור פטנטים אלה. לבסוף, וואלי טלקום תרכוש מניות בהקצאה, בתמורה לכחצי מיליון דולר, כך שבתוספת הסכום עבור הפטנטים יקבלו נושי אלווריון 4.4 מיליון דולר.

 

במקביל נחשף כי התקבלו שלוש הצעות נוספות לרכישת אלווריון, מסיגמא ווייב, שהציעה 12 מיליון שקל עבור רכישת מניות אלווריון ללא חובות, ובנוסף, 1.5 מיליון שקל עבור נכסי אלווריון, בנוסף לתמורה עתידית של 80% מגביית יתרת לקוחות החברה, ותמורה של 50% ממכירת המלאי של אלווריון.

 

 צילום: אביגיל עוזי
סיגמא התחייבה להעביר 6 מיליון שקל מינימום, כאשר סך התמורה העתידית מוגבל ב-12 מיליון שקל, ובסך הכל, ההצעה של סיגמא מוגבלת ב-24 מיליון שקל עבור כל אלווריון. בנוסף התחייבה סיגמא כי ככל שתמכור פטנטים וזכויות בהם בתקופה של שנתיים ממועד ההשלמה, תעביר תמורה זו לקופת הכינוס.כמו כן במסגרת הסדר הנושים, יוקצו לכונס 15% ממניות החברה לאחר ההסדר בעוד לעובדים יוקצו אופציות בהיקף של כ 12% ממניות החברה.

 

רדווין הגישה הצעה לרכישת הרכוש הקבוע של אלווריון בתמורה ל-11.6 אלף דולר, ואילו חברת ווי-לאן הציעה לרכוש את הפטנטים של החברה בתמורה ל-600 אלף דולר, כאמור.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x