$
בורסת ת"א

מדיגוס ממנה מנכ"ל חדש: כריסטופר רולנד, נשיא גיוון אימג'ינג אמריקה בעבר

רולנד, המכהן כדירקטור בחברה ממרץ 2013, מיועד להחליף את ד"ר אלעזר זוננשיין, מייסד ומנכ"ל מדיגוס מיום הקמתה בשנת 2000.

ניר צליק 14:0913.08.13

מדיגוס, העוסקת בפיתוח ושיווק של פרוצדורות רפואיות מבוססות אנדוסקופיה, הודיעה היום (ג') על מינויו של כריס רולנד לתפקיד מנכ"ל החברה. 

 

רולנד, המכהן כדירקטור במדיגוס ממרץ 2013, מיועד להחליף את ד"ר אלעזר זוננשיין, מייסד ומנכ"ל מדיגוס מיום הקמתה בשנת 2000. זוננשיין ימשיך לכהן בחברה כסמנכ"ל תפעול גלובלי והיה אחראי על תחומי התפעול, הייצור והמו"פ. 

 

אישור המינויים כפוף להחלטת אסיפת בעלי המניות של מדיגוס שצפויה להתכנס בעוד כחודש ימים. "לרולנד ניסיון מקיף בכל התחומים הנדרשים להובלת החברה להצלחה מסחרית ופיננסית בשלב הבא של התפתחותה", נמסר מהחברה על המינוי.

 

כריס רולנד כריס רולנד

  

כריס רולנד, בן 51, הוא בעל ניסיון של כ-25 שנה, המשלב תפקידים בכירים בחברות ציבוריות ופרטיות, וכן ניסיון רב בתעשיית מדעי החיים בכלל ובחברות מובילות בתחום המכשור הרפואי והרפואה הלא פולשנית בפרט. 

 

בשנים 2006-2009 כיהן רולנד כנשחא גיוון אימג'ינג אמריקה וכחבר בהנהלה הבכירה של התאגיד. לפני כן כיהן רולנד כ--17 שנים במגוון תפקידים בענקית המכשור הרפואי Boston Scientific, בין היתר כמנהל האזורי של ישראל וכסמנכ"ל השיווק בתחום האנדוסקופיה. עד לאחרונה שימש רולנד כנשיא ומנכ"ל חברות כירורגיות אמריקאיות, IntraPace, Inc ולפניה NeoTract, Inc.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x