שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

מנכ"לית גולף מרוויחה פי 49 מעובד ממוצע בחברה

לפי יעדי השיפור ברווחיות של התוכנית החדשה, אילנה קאופמן ובכירים נוספים בגולף לא היו זכאים למענק שקיבלו שנים קודם לכן

אסף גילעם 08:0607.08.13

חברת האופנה גולףמקבוצת כלל תעשיותפרסמה את תוכנית התגמול המוצעת שלה בהתאם לתיקון 20 לחוק החברות.

 

חברת האופנה מאמצת לראשונה יעדים ברורים לחלוקת המענקים לבכיריה. כתוצאה מכך גילתה החברה, כי אם מנגנון הבונוס החדש היה בתוקף בשנתיים הקודמות, אזי המנכ"לית אילנה קאופמן ובכירי גולף לא היו עומדים ברף לזכאות למענק.

 

עלות העסקתה הנוכחית של קאופמן, שמכהנת בתפקידה מאז 2004, עומדת כיום על פי 49 מעלות השכר הממוצעת של יתר עובדי החברה, והיא נהנית משכר חודשי ברוטו של 108 אלף שקל, שצפוי לעלות רטרואקטיבית ל־119 אלף שקל מינואר 2013.

 

 

אילנה קאופמן אילנה קאופמן צילום: צביקה טישלר

 

כמו כן החליטה קאופמן לרדת בדרגת קבוצת הרכב שממנה נהנתה (ירידה של כ־2,000 שקל בחודש). החלטתה של קאופמן לרדת בדרגת הרכב שלה, בתמורה להעלאת משכורתה החודשית, מתגלה כרווחית במסגרת מדיניות התגמול עם תוספת שיכולה להגיע ל־108 אלף שקל נוספים במענק בכל שנה.

מה דעתך על מניית גולף:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

לפי התוכנית החדשה, מוצעים מדדים מדידים לזכאות הבכירים, ובהם המנכ"לית, למענק. על המנכ"לית לעמוד ביעד הרווח התפעולי המתוכנן לאותה השנה, ולפחות ב־85% מהיעד. גם אם תעמוד ב־100% מהיעד, תהיה קאופמן זכאית לשלוש משכורות בלבד (שש משכורות במקרה של 110% מהיעד).

בנוסף תקבל קאופמן בונוס שייגזר משיעור הרווח התפעולי אל מול השנתיים הקודמות, ועל כל שיפור ברווח של 0.5% תהיה זכאית קאופמן וסמנכ"ל הכספים לבונוס בהיקף של משכורת וחצי חודשית. קאופמן תוכל לקבל מענק נוסף של עד שלוש משכורות חודשיות בהתאם להערכת יו"ר הדירקטוריון. בכל מקרה, המענק לא יעלה מעבר לעשר משכורת חודשיות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x