$
בורסת ת"א

גילת באזהרת רווח: פגיעה בתוצאות 2013 בשל הקיצוץ בתקציב הביטחון בארה"ב

החברה צופה הכנסות שנתיות של 340 מיליון דולר, לעומת התחזית הקודמת של 355 מיליון דולר. שיעור רווחי ה-EBITDA מההכנסות ירדו ל-7% מ-9% בתחזית הקודמת

שי סלינס 15:1318.07.13

אזהרת רווח לחברת גילת רשתות לוויין בגין תוצאות 2013. החברה דיווחה היום (ה') כי היא מורידה את התחזיות שלה להמשך השנה וזאת בעיקר בשל פגיעה במחלקת ההגנה והביטחון של החברה.

 

לפי התחזית המעודכנת ההכנסות השנתיות של גילת יעמדו בין 335 - 345 מיליון דולר, לעומת התחזית הקודמת שעמדה על 350 - 360 מיליון דולר. כמו כן עדכנה החברה כי שיעור רווחי ה-EBITDA מההכנסות יירדו ל-7% ב-2013, לעומת 9% בתחזית הקודמת.

 

גילת גילת צילום: צביקה טישלר

 

לפי החברה הסיבה העיקרית להורדת תחזית ההכנסות קשורה לקיצוץ בתקציב הביטחון האמריקאי אשר כולל קיצוץ בתקציב הרכש של הצבא. עניין אשר צפוי לפגוע במחלקת ההגנה והביטחון של גילת.

 

מה דעתך על מניית גילת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

מנכ"ל גילת, ארז ענתבי, התייחס להורדת התחזית של החברה ואמר כי "אנחנו פונים לתכניות הגנה שהן אסטרטגיות במהותן, ולפיכך יש לנו אמון בביצועים ארוכי הטווח של חטיבת ההגנה שלנו".

 

"נספק למשקיעים שלנו סקירה עסקית כללית במהלך פרסום הדו"חות שלנו לרבעון השני ושיחת הוועידה הנלווית, שיתקיימו ב-14 באוגוסט", הוסיף ענתבי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x