$
כנס פסגת ת"א 100

פסגת ת"א 100

איל וולדמן, מנכ"ל מלאנוקס: "אין סיכוי שנחזור לאחד העם"

את הדברים אמר וולדמן בכנס פסגת ת"א 100 של "כלכליסט" ופסגות. וולדמן: "אם נתמקד בתחומי המכירות, הפיתוח והשיווק - נעמוד ביעדים שלנו"

אורנה יפת 16:5502.07.13

 

כנס פסגת ת"א 100 של "כלכליסט", היום כנס פסגת ת"א 100 של "כלכליסט", היום צילם: אוראל כהן

 

"אין סיכוי שנחזור לאחד לבורסה באחד העם בעתיד", כך אמר היום מנכ"ל מלאנוקס איל וולדמן בכנס פסגת ת"א 100 של "כלכליסט" ופסגות.   

וולדמן נשאל מה הם האתגרים הגדולים העומדים בפני החברה במחצית השניה של השנה, ואמר כי "האתגרים הברורים שלנו הם להמשיך לצמוח ולגדול. מלאנוקס תיבחן על ביצוע בתחום ההנדסי, בתחום השיווק והמכירות. אם נתמקד בתחומים אלו נעמוד ביעדים שלנו".

 


 

"אתגר לא קטן שעומד בפנינו הוא לבצע  אינטגרציה עם החברות שקנינו - איי פטרוניקס מדנמרק וקוטורה מקליפורניה, המשיך וולדמן. "אנחנו מכניסים את החברות האלו למשפחה של מלאנוקס".

 

וודלמן, מי שכיהן עד לא מזמן כיו"ר ומנכ"ל מלאנוקס, איבד את תפקיד היו"ר בעקבות ההצבעה באסיפת בעלי המניות, בה  למנות תחתיו לתפקיד היו"ר את ארווין פדרמן. פדרמן מכהן כדירקטור במלאנוקס מאז שנת 1999. וולדמן עזב את תפקידו כיו"ר כשברקע המלצתה של אנטרופי שלא לאפשר לו לכהן כיו"ר ומנכ"ל במקביל, כאשר הגופים המוסדיים אימצו המלצה זו והצביעו כנגד כהונתו כיו"ר. בעקבות ההחלטה החליטה מלאנוקס להיגרע מהמסחר בבורסת תל אביב, מה שהוביל לנפילה במחיר המניה של החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x