שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

טאואר השלימה גיוס של 22 מיליון דולר בהנפקת זכויות

הגיוס מהווה שיעור השתתפות של כ-90% מבין בעלי הזכויות. החברה לישראל הזרימה 7 מיליון דולר ותזרים 10 מיליון דולר נוספים עד סוף יולי

שי סלינס 10:2530.06.13
ראסל אולוונגר ראסל אולוונגר

 

טאואר סמיקונדקטור הודיעה היום (א') כי השלימה גיוס של 22 מיליון דולר במסגרת הנפקת הזכויות שביצעה. הגיוס בפועל מייצג שיעור השתתפות של כ-90% מבין בעלי הזכויות, כאשר הסכום המירבי לגיוס עמד על כ-24 מיליון דולר. 

 

החברה לישראל המחזיקה ב-40% מהון המניות של טאואר, מימשה את כל זכויותיה - 7 מליון דולר והתחייבה להמשיך ולממש את האופציות שהתקבלו בהנפקת הזכויות לא יאוחר מה-22 ביולי, 2013, וזאת עבור השקעה של כ-10 מיליון דולר נוספים.

 

 

ראסל אלוואנגר, מנכ"ל טאואר-ג'אז התייחס לתוצאות הגיוס ואמר: "אנחנו שמחים להודיע על השלמת הנפקת הזכויות שלנו בהצלחה ואנו מעריכים מאוד את ההשתתפות הגדולה של מעל -90% מבעלי הזכות להשתתף בהנפקה זו. אנחנו מודים למשקיעים ולשוק ההון ורואים את ההשתתפות בהנפקה כהוכחה לאמונה בעתידה העסקי של טאואר, בהנהלתה ובאסטרטגיה של החברה".

 

מה דעתך על מניית טאואר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

בסך הכל בהנפקה מומשו 1.1 מיליון זכויות שכללו מימוש של 4 מניות רגילות של החברה, 6 אופציות קצרות טווח מסדרה 8 הניתנות למימוש במחיר של 5 דולר למניה עד ה-22 ביולי ו-5 אופציות סדרה 9 הניתנות למימוש במחיר המרה של 7.33 דולר למניה עד ה-27 ביוני, 2017. האופציות מסדרה 8 ומסדרה 9 ירשמו למסחר בבורסת תל אביב.

את קבוצת החתמים בהנפקה הובילה לידר חיתום בראשות רנן כהן אורגד, וכן השתתפו כלל חיתום, מיטב-דש, ברק קפיטל ולאומי פרטנרס.

 

טאואר, תחת ניהולו של אלוואנגר, סיימה את הרבעון הראשון של 2013 עם הכנסות של 113 מיליון דולר בלבד לעומת הכנסות של 168 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח הנקי המתואם הסתכם ב־6.5 מיליון דולר לעומת רווח נקי מתואם של 32 מיליון דולר ברבעון המקביל. לרבעון השני של השנה צפתה טאואר הכנסות של כ־122–132 מיליון דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x