$
בורסת ת"א

פלוריסטם נכנסה להסכם שותפות אסטרטגית בדרום קוריאה

השותפה הקוריאנית תפתח את המוצר של פלוריסטם, ולאחר אישורו לשיווק בקוריאה תקים יחד עם החברה הישראלית מיזם להפצתו; הזכויות הקנייניות ימשיכו להיות בבעלות פלוריסטם

מיקי גרינפלד 10:4126.06.13

חברת הביומד הישראלית פלוריסטם חתמה על הסכם לשותפות אסטרטגית בדרום קוריאה עם חברת הביוטק הקוריאנית צ'אה (Cha Bio&Diostech).

 

ההסכם נוגע לפיתוח ומסחור של מוצרים מתאי PLX של פלוריסטם בדרום קוריאה, בהתוויות של טרשת עורקים בגפיים התחתונות וצליעה בינונית לסירוגין. במסגרת תנאי ההסכם, תבצע צ'אה ותממן באופן בלעדי מספר ניסויים קליניים (פאזה שניה ושלישית) בתאי PLX-PAD, תחת פיקוח של מנהל המזון והתרופות בקוריאה.

 

לאחר קבלת אישור רגולטורי ראשון מהרשויות הקוריאנית, ייסדו פלוריסטם וצ'אה מיזם בבעלות משותפת למטרת הפצת המוצר בדרום קוריאה.

 

זמי אברמן מנכ"ל פלוריסטם זמי אברמן מנכ"ל פלוריסטם

 

אף שצ'אה היא זו שתישא בעלויות ביצוע הניסויים הקליניים במוצר, פלוריסטם תמשיך להחזיק בזכויותיה הקנייניות על טכנולוגיית הייצור ועל הקניין הרוחני. כמו כן, פלוריסטם תוכל לעשות שימוש בכל הנתונים שייאספו ע"י צ'אה במהלך הניסויים מחוץ לדרום קוריאה, כולל לצורך אישור מוצרים מול רשויות המזון והתרופות באירופה (EMA) ובארה"ב (FDA).

מה דעתך על מניית פלוריסטם:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

צ'אה Bio&Diostec הינה חברה ביוטכנולוגית המחזיקה חטיבת מחקר ופיתוח המתמקדת בתאי גזע, טיפול תאי, ציוד רפואי ופיתוח תרופות. החברה הינה חלק מצ'אה Health Systems Group, חברה פרטית שמכירותיה ב-2013 הגיעו ל-2 מיליארד דולר.

 

המסחר במניית פלוריסטם הופסק הבוקר לאחר הודעת החברה כי היא צופה להוציא דיווח מהותי. לאחר ההודעה על העסקה החברה חזרה להיסחר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x