$
בורסת ת"א

אהרון פוגל מפנה את מקומו כיו"ר מגדל לשלמה אליהו

פוגל, שעמד בראש הקבוצה 13 שנה, יסיים את כהונתו בתום הרבעון השלישי; מינויו של אליהו, בעל השליטה, כפוף לאישור מוסדות החברה

מיקי גרינפלד 19:2824.06.13

יו"ר חברת הביטוח מגדל, אהרן פוגל, פורש מתפקידו. כך הודיעה היום (ב') החברה.

 

פוגל, שכיהן כיו"ר הקבוצת הפיננסית שבשליטת שלמה אליהו ב-13 השנים האחרונות, יסיים את תפקידיו בקבוצה בספטמבר הקרוב, עם תום הרבעון השלישי. שלמה אליהו מתכוון לקחת על עצמו את תפקיד היו"ר, לאחר שמינויו יאושר בדירקטוריון ובאסיפת בעלי המניות.

 

בהודעת הפרישה ציין פוגל: "אין לי ספק כי בעל השליטה במגדל, שלמה אליהו ושדרת הניהול שלצדו, ימשיכו להצעיד את מגדל להמשך שגשוג והצלחה". פוגל הביע את הערכתו הרבה למנכ"ל יונל כהן ולחברי הדירקטוריון. כפי שנחשף ב"כלכליסט",פוגל צפוי להצטרף לקרן פרייבט אקוויטי שמקימה רוסאריו קפיטל, בתפקיד יו"ר.  

 

אהרן פוגל אהרן פוגל צילום: נמרוד גליקמן

 

בהודעה שפרסם מנכ"ל מגדל, יונל כהן לעובדי הקבוצה וסוכניה הוא ציין כי "מאז מוניתי למנכ"ל מגדל, אהרן שימש עבורי לא רק יו"ר, אלא מנהיג עסקי, אדם משכמו ומעלה וחבר קרוב".

מה דעתך על מניית מגדל ביטוח:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

כהן הודה לאהרן על תרומתו לביסוסה של מגדל כחברת הביטוח האיתנה בישראל, על החזון העסקי שהוביל ועל תרומתו הייחודית לניהול הקבוצה בעתות סערה כמו גם בשגרה.

 

שלמה אליהו הודה לפוגל על פועלו ותרומתו הייחודית להצלחת מגדל, וציין במיוחד את שיתוף הפעולה הפורה לו זכה מפוגל מאז רכשה משפחת אליהו את הבעלות על קבוצת מגדל מידי קבוצת ג'נרלי האיטלקית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x