$
בורסת ת"א

שרי אריסון מכרה מניות פועלים בהיקף 250 מיליון שקל

העסקה בוצעה מחוץ לבורסה במחיר של 17.1 שקל למניה, המהווה דיסקאונט של 1.6% על מחיר הסגירה של המניה אתמול

גיא בן סימון 10:0020.06.13

שרי אריסון, המחזיקה בגרעין השליטה של בנק פועלים מכרה היום (ה') מניות פועלים בהיקף 250 מיליון שקל. העסקה בוצעה במחיר של 17.1 שקל למניה המהווה דיסקאונט של 1.6% על מחיר הסגירה של המניה אתמול.

מדובר במניות חופשיות שאינן חלק מגרעין השליטה של אריסון אחזקות (20.3%) אלא של מלח, בעלת עניין בבנק. מלח מכרה 14.6 מיליון מניות מתוך 31.7 מיליון המניות שהיו לחברה בבנק כאשר המכירה בוצעה לקבוצה של משקיעים - רובם זרים. העסקה הבוקר למכירת מחצית האחזקה (64,361,556 מניות רגילות בנות 1 שקלים (ע.נ)) בוצעה מחוץ לבורסה. כעת האחזקות של מלח ירדו ל-1.28% ממניות פועלים.

 

שרי אריסון שרי אריסון

 

מלח הארץ, בבעלות קבוצת אריסון, מתמקדת בתחומי התעשייה, הפיננסים והנדל"ן. הפעילות התעשייתית מתבצעת על ידי מלח אילת, היצרנית העיקרית של המלח בישראל כבר מ-1922. מלח אילת עוסקת בייצור ושיווק של מלח לתעשייה ולקמעונאים, לשוק המקומי ולייצוא.

 

מה דעתך על מניית פועלים:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

משרי אריסון נמסר בתגובה: "אריסון השקעות פועלת בשנים האחרונות לאופטימיזציה של מימון ולהקטנת היקף המימון בחברה. המהלך נעשה כחלק מניהול שוטף של תמהיל ההשקעות. מניות גרעין השליטה בבנק, המוחזקות באמצעות אריסון החזקות, הינן השקעה אסטרטגית ארוכת טווח של החברה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x