שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

אבן קיסר בהסכם בלעדיות עם איקאה ארה"ב: תספק משטחי קוורץ למטבחים

החברה משדות ים תבצע את המיקור, הגימור וההפצה של המשטחים, ובעיקר משטחי הקוורץ של אבן קיסר אך גם משטחים מחומרים אחרים

מיקי גרינפלד 15:1616.05.13

חברת אבן קיסר מקיבוץ שדות ים, יצרנית מובילה של משטחי קוורץ, הודיעה היום כי חתמה על הסכם עם איקאה ארה"ב, להיות הספקית הבלעדית של הקמעונאית למשטחי קוורץ למטבח. אבן קיסר תבצע את המיקור, הגימור וההפצה של המשטחים, ובעיקר משטחי הקוורץ של אבן קיסר אך גם משטחים מחומרים אחרים.

 

שיתוף הפעולה אמור להיכנס לתוקפו בהדרגה והוא אינו צפוי להשפיע משמעותית על ביצועיה הכספיים של החברה ל-2013. עם זאת החברה כללה אותו בתוכניותיה העסקיות לשנה זו. אבן קיסר החלה להיסחר בוול סטריט באפריל 2012. מאז זינקה המניה במעל ל-140% והיא כיום נסחרת לפי שווי של 920 מיליון דולר. לפני כחודש מכרה קרן טנא את אחזקותיה בחברה, שנשארה בשליטת קיבוץ שדות ים.

 

יוסף שירן יוסף שירן

 

 

מנכ"ל אבן קיסר, יוסף שירן אמר: "אנו נרגשים מהשותפות החשובה הזו עם אחת מהקמעונאיות הגדולות בעולם. איקאה היא כוח מוביל בעל תמורה מעולה לכסף עבור טווח רחב של צרכנים ברחבי העולם, בייחוד באמצעות המטבחים ומוצרי האמבטיה בהתאמה אישית של הרשת. שיתוף פעולה זה מחזקת את עליונותם של משטחי הקוורץ של אבן קיסר מבחינת עיצוב ואיכות".

מה דעתך על מניית אבן קיסר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

"אנו מאמינים כי יכולותיה החזקות של החברה יהפכו את הפרויקט הזה להצלחה ואנו מצפים להזדמנות לתרום להמשך הצלחתה של איקאה", הוסיף שירן.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x