שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

יוחנן לוקר לשעבר המזכיר הצבאי של רוה"מ מונה ליו"ר נייר חדרה

לוקר החליף את אבי פישר כיו"ר. נייר חדרה דיווחה על מעבר לרווח ברבעון הראשון למרות הצפה בחורף האחרון בשטח המפעל

גיא בן סימון 10:0413.05.13

האלוף במילואים יוחנן לוקר (57), לשעבר המזכיר הצבאי של ראש הממשלה, בנימין נתניהו ואחיו של מנכ"ל משרדו, הראל לוקר, מונה ליו"ר חברת נייר חדרה.

לוקר, בוגר תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים מטעם אוניברסיטת בר־אילן ומוסמך במינהל ציבורי מטעם אוניברסיטת הרווארד שבארה"ב, נשכר בפברואר על ידי אבי פישר, יו"ר נייר חדרה היוצא ומנכ"ל כלל תעשיות, לשמש כיועץ חיצוני והיה מעורב בפעילותה של נייר חדרה מקרוב. לוקר מונה בנוסף לדירקטור בחברת גולף.

 

יוחנן לוקר יוחנן לוקר צילום: אוראל כהן

 

בתוך כך, נייר חדרה דיווחה על מעבר לרווח ברבעון הראשון של השנה לעומת הפסד שרשמה ברבעון המקביל אשתקד. מכירות החברה ירדו ב-6.1% ל-476.8 מיליון שקל ברבעון הראשון של השנה, לעומת מכירות של 507.9 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. הירידה במכירות החברה מיוחסת מהירידה במכירות מגזר ניירות הכתיבה וההדפסה שנגרמה, בין היתר, על רקע ההצפה שארעה באתר החברה בחורף האחרון. ההצפה הביאה לאבדן מלאי בשווי של 20 מיליון שקל.

מה דעתך על מניית נייר חדרה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

הוצאות המכירה, ההנהלה וכלליות של נייר חדרה זינקו ב-54% לעומת הרבעון המקביל ל-56.5 מיליון שקל. בשורה התחתונה הרווח הנקי הסתכם ב-1.5 מיליון שקל, לעומת הפסד של 1.6 מיליון שקל בתקופה המקבליה אשתקד.

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x