$
בורסת ת"א

בבילון מחפשת משתמשים: חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם יאהו

מדובר בהסכם לארבע שנים הכולל בין היתר גם את תחום המובייל. במסגרת שיתוף הפעולה ההסכם החברות יתחלקו בהכנסות מפרסום. המניה עולה ב-5% במחזור גבוה

שי סלינס 09:4023.04.13

חברת האינטרנט בבילון בניהולו של אלון כרמלי, הודיעה היום (ג') כי חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם ענקית החיפוש יאהו.

 

מדובר בשיתוף פעולה בתחום האינטרנט הכולל בין היתר את תחום המובייל, לתקופה של ארבע שנים הניתנת להארכה לתקופות נוספות.

 

נעם לניר נעם לניר

 

על פי ההסכם החברות יתחלקו בהכנסות מפרסום באינטרנט, בעוד שהנהלת בבילון מעריכה כי להסכם תהייה תרומה מהותית לחברה שבשלב זה לא ניתן לכמת את גובהה.

 

ההודעה של בבילון על ההסכם לשיתוף הפעולה עם יאהו מגיעה ימים ספורים לפני פרסום תוצאות החברה לרבעון הראשון של השנה (ב-29 באפריל).

 

מה דעתך על מניית אברא:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

לפני מספר ימים בני דקל מבנק אגוד התייחס לדו"חות הצפויים של בבילון ולשיתוף הפעולה עם יאהו וכתב כי "אמנם, החברה תציג ירידה חדה בהכנסות הרבעון הראשון בהשוואה לרבעון הרביעי של 2012 לאור המעבר לאתרי חיפוש אחרים כגון יאהו ובינג, אולם התמורות שחלו בשוק החיפוש באינטרנט יובילו לחיזוק מעמדה של החברה בשוק זה".

 

בבילוןתכננה לבצע הנפקה בנאסד"ק עוד במהלך 2012, אך ההנפקה נדחתה כעת למועד לא ידוע. החברה נסחרת בבורסה של תל אביב לפי שווי שוק של 1.06 מיליארד שקל ובחודש האחרון רשמה תשואה של 17%.

 

הדו"חות השנתיים של בבילון ל-2012 מכילים זינוק מטאורי בכל הפרמטרים המרכזיים: ההכנסות השנתיות צמחו פי שלושה מ-223 מיליון שקל ב-2011 ל-685 מיליון שקל; הרווח הנקי זינק פי 3.6 מ-28 מיליון שקל ל-103 מיליון שקל והרווח הכלכלי היה אף גבוה יותר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x