בורסת ת"א

עם הפנים לוול סטריט: קמהדע צופה עלייה מתונה בהכנסות ב-2013

ההכנסות בשנה הקרובה צפויות לעמוד על 74 מיליון שקל, לעומת הכנסות של 73 מיליון שקל ב-2012

גיא בן סימון 10:0002.04.13

חברת התרופות קמהדע פרסמה היום (ג') כי תסיים את 2013 עם הכנסות של 74 מיליון דולר - עלייה של 1% לעומת הכנסות 73 מיליון דולר ב-2012. קמדע נמצאת בשלבים מתקדמים לקראת הנפקה בוול סטריט, שלפי הערכות בשוק, צפויה לצאת בשבועות הקרובים.

קמהדע צופה כי במהלך 2013 המגזר התעשייתי צפוי להציג המשך צמיחה מהירה וההכנסות ממגזר זה יעלו ל-54 מיליון דולר, לעומת הכנסות של 47 מיליון דולר ב-2012. צמיחה זו תואמת את ציפיות החברה להגדילת ההכנסות מהמגזר התעשייתי על פני שיעור ההכנסות ממגזר ההפצה. לפיכך קמהדע צופה כי "הרווחיות הכללית צפויה להשתפר" במהלך השנה.

 

דוד צור מנכ"ל קמהדע דוד צור מנכ"ל קמהדע צילום: תומי הרפז

 

עד סוף 2013 תסיים קמהדע את הניסוי הקליני שלב 2-3 במוצר ה-AAT הניתן באינהלציה לטיפול במחלת החוסר הגנטי באלפא 1 אנטיטריפסין, וצפויה להתחיל בניסוי שלב 2 במוצר זה בארה"ב. כמו כן, קמהדע נערכת להתחלת ניסוי קליני שלב 2 או שלב 2-3 עוד השנה, לטיפול בחולים שאובחנו לראשונה בסוכרת נעורים באמצעות מוצר ה-AAT במתן בעירוי.

מה דעתך על מניית קמהדע:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

דוד צור, מנכ"ל קמהדע, אמר, כי "מספר החולים המטופלים ב-GLASSIA ימשיך לגדול במהלך השנה הקרובה וקמהדע ובקסטר ערוכות להמשיך ולתמוך בצרכי השוק. אנחנו מעודדים מהפוטנציאל הרחב של ה-AAT של קמהדע במגוון התוויות של תרופות יתום ובכללן הטיפול באינהלציה בחולי אלפא 1 והטיפול בחולים שאובחנו לראשונה בסוכרת נעורים. השנה נתחיל מספר ניסויים קליניים שישמשו כמנועי צמיחה עתידיים לקמהדע".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x