$
שווקי חו"ל

קומברס בעקבות יאהו: מבטלת עבודה מהבית

במכתב לעובדי החברה כתבה קומברס כי "העבודה כצוות היא המפתח להצלחתנו. המפגש פנים אל פנים הוא הכרחי, זה עוזר לבנות אמון"; קומברס מעסיקה כ-1,500 עובדים בישראל

ניר צליק 13:0005.03.13

שבוע אחרי שמאריסה מאייר, מנכל"ית יאהו, סירבה לאפשר לעובדים לעבוד מהבית, קומברס מדגישה אף היא את החשיבות שבעבודה בקבוצה. במכתב ששיגרה קומברס לעובדי החברה היא כותבת כי "העבודה כצוות היא המפתח להצלחתנו". 

 

עוד כותבת קומברס, המעסיקה כ-1,500 עובדים בישראל, כי "מצאנו שמספר עובדים לא מגיעים באופן קבוע למשרדים. חברי הצוות של קומברס צריכים לבצע את תפקידם במשרדים המקומיים של החברה. זה חשוב לתקשר עם המנהלים שלך והעמיתים שלך. המפגש פנים אל פנים הוא הכרחי, זה עוזר לבנות אמון. להיות ביחד מאפשר לנו לבצע אינטראקציה משותפת, להעביר רעיונות מאחד לשני ולשתף".

 

בניין קומברס ברמת החי"ל בניין קומברס ברמת החי"ל צילום: מיכאל קרמר

 

עוד כותבת קומברס כי "לעובדים הקיימים של החברה שלא נמצאים במרחק סביר ממשרדי קומברס, לא יהיה שינוי בהסדרי העבודה הנוכחיים. כל האחרים מצופים לעבוד במשרדים המקומיים כאשר הם אינם בנסיעת עבודה, פוגשים לקוחות או עובדים באתרי הלקוחות. אנחנו מעדכנים את המדיניות שלנו כדי לשקף את השינוי. עבודה מהבית, שלא באופן חריג, אחרי נסיעה למשל, יכולה להיות מאושרת על ידי המנהל. כל הסדר אחר של עבודה מהבית צריך להיות מאושר על ידי סמנכ"ל הקבוצה ובאופן סופי על ידי סמנכ"ל משאבי האנוש".

 

לבסוף, כותבת קומברס כי "אנחנו מבינים שההחלטה פועלת בניגוד למה שחברות אחרות מתירות. אנחנו מאמינים שהחלטה זו נכונה לקומברס כדי לבנות את העתיד של החברה והצמיחה שלה. אנחנו לא לבד בהחלטה זו, לאחרונה גם יאהו הודיעה על השהיית העבודה מהבית. בנק אוף אמריקה הגביל גם הוא עבודה מהבית ואמריקן אירליינז גם הם לא מאפשרים עבודה מהבית".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x