$
שווקי חו"ל

מישל אובמה תמכה ווול מארט תעסיק 100 אלף יוצאי צבא

גיוס העובדים יחל במאי, והמועמדים הם חיילים שקיבלו את התואר "שחרור של כבוד". אובמה: " המלחמות שלנו מתקרבות לסופן. נפעל לשרת את אלה ששירתו אותנו באומץ לב"

סוכנויות הידיעות 10:5515.01.13
וול מארט, רשת הקמעונות הגדולה בעולם, הודיעה כי לאורך חמש השנים הבאות, בכוונתה לגייס בסניפים שלה ברחבי ארצות הברית למעלה מ-100 אלף יוצאי צבא אמריקאיים. המהלך זכה כבר לתמיכתה של הגברת הראשונה, מישל אובמה.

 

מרבית יוצאי הצבא יועסקו בסניפים של החברה, וחלקם יעבדו במרכזי ההפצה, כך יודיע מנכ"ל הרשת ביל סימון בנאום שיישא בהמשך היום בכנס פדרציית הקמעונאיים הארצית.

 

גיוס העובדים יחל במאי, והמועמדים הם חיילים שקיבלו שחרור של כבוד בתוך 12 החודשים הראשונים לאחר שסיימו שירות פעיל. "העסקת יוצא צבא עשויה להתגלות כאחת ההחלטות העסקיות הטובות ביותר שתקבלו...ליוצאי הצבא יש ניסיון של עבודה תחת לחץ", יטען סימון בנאומו, שהעתק ממנו הגיע לידי סוכנות רויטרס.

 

נשיא ארה"ב ברק אובמה ואשתו מישל נשיא ארה"ב ברק אובמה ואשתו מישל צילום: בלומברג
וול מארט מסרה בהצהרה כי החברה דנה עם הבית הלבן בנושא גיוס עובדים יוצאי צבא, ומישל אובמה והצוות שלה הביעו עניין לעבוד יחד עם הקמעונאית. "בעוד המלחמות שלנו מתקרבות לסופן והחיילים שלנו ממשיכים לשוב הביתה, חשוב כעת יותר מתמיד שכולנו – לא רק הממשלה אלא עסקים וארגונים ללא מטרות רווח – נפעל לשרת את אלה ששירתו אותנו באומץ לב", מצוטטת מישל אובמה בהצהרה שפרסמה וול מארט.

 

וול מארט, היא המעסיקה הפרטית הגדולה ביותר בארה"ב עם 1.3 מיליון עובדים. "להערכתנו אנחנו כבר עכשיו המעסיק הפרטי הגדול ביותר במדינה של יוצאי צבא, ואנחנו רוצים להעסיק אף יותר", אומר סימון.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x