שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

לא משחק ילדים: דיסני בוחנת פיטורי עובדים במסגרת התייעלות

בנובמבר האחרון הזהירו בכירים בחברה כי העלייה במחירי זכויות שידור הספורט יחד עם דעיכת מכירות הווידיאו יעיבו על הצמיחה

סוכנויות הידיעות 19:4007.01.13

וול דיסני שדיווחה בנובמבר האחרון על תוצאות שיא, החלה במהלך התייעלות פנימי לפני מספר שבועות שעשוי לכלול פיטורי עובדים באולפנים של החברה וביחידות נוספות, כך לפי שלושה מקורבים לנושא.

מסתבר כי השיפור הטכנולוגי במקרה של וולט דיסני מעיב על עובדי החברה שכן זו בוחנת החלפת העובדים בטכנולוגיה. בנובמבר האחרון הזהירו בכירים בחברה כי העלייה במחירי זכויות שידור הספורט יחד עם דעיכת מכירות הווידיאו יעיבו על הצמיחה של החברה.

 

מלחמת הכוכבים דיסני מלחמת הכוכבים דיסני

 

הרווח השולי שתורמים האולפנים של דיסני הינו הנמוך ביותר מבין ארבע החטיבות העיקריות של קונגלומרט הבידור. היחידה החמישית היא המחלקה האינטראקטיבית למשחקים מקוונים, שרשמה הפסיד של 758 מיליון דולר בשלוש השנים האחרונות, על פי דיווחיה הכספיים של החברה.

 

באוקטובר האחרון הגיעה דיסני להסכם על רכישת חברת סרטי לוקאס בעסקת מזומן ומניות בשווי של 4.05 מיליארד דולר. סרטי לוקאס נצאת בבעלות המלאה (100%) של הבמאי ג'ורג' לוקאס. לפי תנאי העסקה, דיסני תרכוש את הבעלות על החברה, כולל סרטי "מלחמת הכוכבים" והפעילות בתחום הפקת סרטי פעולה, מוצרים לצרכן, אנימציה ואפקטים ויזואליים. לוקאס יקבל חצי מהסכום במזומן, וחצי במניות של דיסני.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x