שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

DSPG מעלה תחזיות לרבעון הרביעי: צופה הכנסות של 38.2 מ' ד'

ספקית שבבי המולטימדיה צופה גם לסיים את הרבעון הרביעי עם רווח תפעולי מתואם הודות להכנסות גבוהות יותר וירידה בהוצאות התפעול

ניר צליק 17:5807.01.13

ספקית שבבי המולטימדיה DSPG צופה לעקוף את תחזיותיה הקודמות לרבעון הרביעי של 2012, הן בשורת ההכנסות והן בשורות הרווח התפעולי והרווח הנקי.

 

DSPG צופה לסיים את הרבעון הרביעי עם הכנסות של 38.2 מיליון דולר, לעומת תחזית קודמת שמסרה עם פרסום תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי ב-5 בנובמבר 2012, להכנסות של 35-38 מיליון דולר. התחזית הקודמת שנתנה החברה היתה נמוכה מציפיות השוק.

 

עופר אליקים מנכ"ל DSPG עופר אליקים מנכ"ל DSPG

 

החברה צופה גם לסיים את הרבעון הרביעי עם רווח תפעולי מתואם הודות להכנסות גבוהות יותר וירידה בהוצאות התפעול. בנוגע ל-2012 כולה, צופה הנהלת DSPG לממש בהצלחה את יעדיה ולהגיע לתזרים מזומנים תפעולי ו-EBITDA חיוביים.

 

בשבוע שעבר הודיעה DSPG על שלושה הסכמים לאספקת שבבי מולטימדיה ושבבי VoIP עבור טלפונים ונתבי תקשורת הפועלים ברשתות אינטרנט. ההסכמים נחתמו עם יצרנית טלפוני האירוח Cetis, שמכשיריה משמשים את מרבית בתי המלון הגדולים בעולם; ספקית השיחות החינמיות הפופולארית Ooma; ועם יצרנית טלפוני ה-VoIP ואביזרי הסלולר TECOM, שתשלב את השבב של DSPG בטלפון המתחבר ל-iPad ומספק למשתמשים חווית אודיו ו-וידאו באיכות HD תוך נטרול רעשי רקע.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x