שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

מנכ"ל הגמל של כלל יעבור לנהל את סוכנות תמורה של החברה

איזי כהן ממשיך עם הכיסאות המוסיקלים, מעביר את אייל עצמון מניהול חברת הגמל לסוכנות הביטוח במקומו של ירון שמאי שקודם

רחלי בינדמן 14:1101.01.13

איזי כהן, מנכ"ל כלל ביטוח ממשיך במשחק הכיסאות בחברה. אייל עצמון ששימש מאז יוני 2011 כמנכ"ל חברת הגמל והפנסיה של כלל יסיים את תפקידו וימונה לתפקיד מנכ"ל סוכנות הביטוח של כלל - תמורה במקומו של ירון שמאי, שקודם לתפקיד סמנכ"ל בחברה בתחום החיסכון ארוך הטווח.

 

לא ברור עדיין מי יחליף את עצמון, אשר מונה לתפקיד מנכ"ל חברת הגמל (חברת הגמל של כלל היא השניה בגודלה בישראל אחרי פסגות) במקומו של דן פנחסי שעבר לנהל את חברת הגמל של בית ההשקעות דש. פנחסי סיים בסוף 2012 את תפקידו כמנכ"ל חברת הגמל של דש במסגרת המיזוג בין בתי ההשקעות דש ומיטב כאשר מי שמונה לתפקיד מנכ"ל הגמל של הגוף הממוזג הוא איציק אסטרייכר, ששימש עד כה כמנכ"ל מיטב גמל.

 

שמאי, שניהל עד כה את סוכנות תמורה וקודם כאמור, החליף בתפקידו כמנכ"ל תמורה את גיא עולמי שעזב על רקע חילוקי דיעות עם רמי דיין, עד באחרונה ראש חטיבת החיסכון ארוך הטווח של כלל. דיין מסיים את תפקידו במסגרת שורת המינויים החדשה של כהן ויוחלף על ידי יוני קופרמן, שניהל אף הוא בעבר את סוכנות תמורה, לפני עולמי. אלא שהפלונטר לא נגמר פה כיוון שכהן החזיר את עולמי לכלל לאחר שנפרד מדיין כאשר עולמי צפוי לשמש כסגנו של קופרמן כשיכנס לתפקידו לאחר 9 חודשי צינון שחלים עליו במסגרת תפקידו האחרון כמנכ"ל סוכנות הביטוח מבטח סיימון שבבעלות המתחרה מגדל.

 

 

איזי כהן, מנכ"ל כלל ביטוח איזי כהן, מנכ"ל כלל ביטוח צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x