שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

נמשך סבב השינויים בכלל ביטוח: מנכ"ל תמורה יעזוב אחרי חמישה חודשים בלבד

ירון שמאי, מנכ"ל סוכנות הביטוח תמורה שבבעלות כלל, מונה לתפקיד לאחר שגיא עולמי בחר לפרוש על רקע מחלוקות מול ראש חטיבת החיסכון ארוך הטווח רמי דיין

רחלי בינדמן 12:5727.12.12

סבב השינויים בצמרת כלל ביטוח תחת המנכ"ל החדש איזי כהן נמשך. ל"כלכליסט" נודע כי ירון שמאי, מנכ"ל סוכנות הביטוח תמורה שבבעלות כלל, יסיים את תפקידו לאחר כחמישה חודשים בלבד בתפקיד. שמאי מונה למנכ"ל תמורה לאחר שגיא עולמי בחר לפרוש מהתפקיד על רקע מחלוקות מול ראש חטיבת החיסכון ארוך הטווח שכעת מסיים אף הוא את תפקידו- רמי דיין. שמאי ימונה למנהל התפעול במערך העסקים של כלל.

 

היום נודע כי קיים נרשם טוויסט נוסף בעלילה כשהתברר שעולמי צפוי לחזור לכלל ביטוח כמי שיחליף באופן זמני את דיין. זאת כיוון שהמינוי בו בחר איזי כהן לתפקיד ראש חטיבת החיסכון ארוך הטווח, יוני קופרמן, נדרש לתקופת צינון בת תשעה חודשים במסגרת תפקידו האחרון כמנכ"ל סוכנות מבטח סיימון של חברת מגדל. מנכ"ל מגדל יונל כהן מתעקש לאכוף על קופרמן את הצינון.

 

חזרתו של עולמי וכניסתו באופן זמני לנעליו של רמי דיין עד הגעתו של קופרמן יוצרת משחק כיסאות מעניין שכן עולמי החליף את קופרמן כמנכ"ל תמורה כשקופרמן ערק למבטח סיימון על רקע סכסוך עסקי עם המנכ"ל הקודם של כלל,  שי טלמון.

 

איזי כהן איזי כהן צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x