$
בורסת ת"א

כלל פיננסים ברוקראז' הוריד מחיר יעד למניית מלאנוקס "לאור התקדמות איטית מהתחזיות"

האנליסט יונתן קרייזמן הפחית את מחיר היעד ל-115 דולר למניה מ-140 דולר למניה; ממשיך להמליץ על קניית המניה ומדגיש כי תמונת המצב עשויה להתהפך במהירה - ייתכן שכבר ברבעון הקרוב

מעין מנלה 10:2622.10.12

כלל פיננסים ברוקראז' הוריד את מחיר היעד למניית מלאנוקס ל-115 דולר למניה מ-140 דולר למניה "לאור התקדמות איטית מהתחזיות", אך הותיר את המלצה הקניה ללא שינוי. האנליסט יונתן קרייזמן, מכלל פיננסים, הסביר כי הפחתת מחיר היעד נעשתה בעקבות תחזית החברה לרבעון הרביעי של השנה. עם זאת, קרייזמן מסביר כי לאור התנודתיות הרבעונית הגבוהה תמונת המצב עשויה להתהפך במהירה עם היווצרות סימני צמיחה חדשים – ייתכן שכבר ברבעון הקרוב.

 

למרות התחזיות של מלאנוקס לרבעון קרייזמן מעריך שיסודות החברה "מושתתים על בידול טכנולוגי בולט שימשיך לפלס את דרכה בשוק ה-Data-Center". להערכתו ישנה סבירות גבוהה שהעצירה בתנופה היא נקודתית בלבד וכי נראה את מלאנוקס צומחת בקצבים גבוהים במיוחד גם בהמשך הדרך – זאת לאור התנודתיות הרבה מעסקאות גדולות ומעורבותה העמוקה של החברה בתחומי מחשוב הענן, אחסון ו-Web 2.0.

 

בכלל פיננסים צופים מכירות של 150 מיליון דולר למלאנוקס ורווח של 1.08 דולר למניה ברבעון הרביעי של 2012, לעומת הכנסות של 165 מיליון דולר ורווח של 1.19 דולר למניה בתחזית הקודמת. בית ההשקעות מפחית את התחזית ל-2013 כך שכעת הוא צופה הכנסות של 654 מיליון דולר ורווח של 4.47 דולר למניה לעומת צפי קודם להכנסות בסך 715 מיליון דולר ורווח של 4.84 דולר למניה.

 

קרייזמן מדגיש כי התנודתיות הגבוהה בתחזיות לא דווקא נובעת מחוסר אופטימיות לגבי פוטנציאל הצמיחה, אלא בעיקר כתוצאה ממרכיב אי ודאות גבוהה יותר לאחר ההשפעה הגבוהה של חוזים גדולים ברבעון האחרון.

 

 

אייל ולדמן, מנכ"ל מלאנוקס אייל ולדמן, מנכ"ל מלאנוקס צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x