$
בורסת ת"א

רבד: שרון זכות מונה למנכ"ל; עלות שכרו נמוכה ב-45% מקודמו

זכות יחליף את אראל אבן שפוטר מחברת הנדל"ן על רקע חילוקי דעות עם בעל השליטה יגאל אהובי; מתחילת השנה איבדה מניית רבד 40%

גיא בן סימון 09:5810.09.12

שרון זכות (39) מונה למנכ"ל רבד, חברת הנדל"ן המניב הציבורית שבשליטת (63%) יגאל אהובי, במקומו של אראל אבן שפוטר לאחר קצת יותר מארבע שנים. על פי הערכות, אבן פוטר בצל חילוקי דעות עם אהובי, המכהן גם כיו"ר הדירקטוריון. שרון זכות שימש בעברו כסמנכ"ל חברת תדביק המתמחה במתן פתרונות בתחום המדבקות ועיטור האריזה. 

 

עלות שכרו של המנכ"ל היוצא הראל אבן הסתכמה ב-160 אלף שקל לחודש, עלות שכרו של זכות בתור המנכ"ל החדש של חברת הנדל"ן תסתכם ב-90 אלף שקל בחודש בלבד - ירדה של 45% בעלות השכר. הדירקטוריון מנמק תנאי התגמול המוענקים לשרון זכות כפחותים מאלו שניתנו למנכ"ל היוצא אראל אבן "ובכך ביכולת החברה לצמצם עלויות".

מה דעתך על מניית רבד:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

דירקטוריון החברה אישר כי זכות, בנוסף להיותו מנכ"ל חברה ציבורית, יפנה 5 שעות שבועיות מזמנו לטובת הרצאות באקדמיה. כחלק מעלות השכר, רבד תישא בעלות הסלולר, חנייה ועיתון בסך של 2,000 שקל בכל חודש. בכוונת הדירקטוריון להקצות למנכ"ל 500 אלף כתבי אופציה. עם זאת, טרם נקבעו תנאי המימוש ומועדי המימוש.

 

מתחילת השנה איבדה מניית רבד 40% מערכה. בשנת 2012 על רבד לשרת התחייבויות של 41 מיליון שקל לבעלי האג"ח שלה ועוד 569 מיליון שקל באשראי בנקאי. הונה העצמי הסתכם נכון לסוף הרבעון השני של השנה ב-260 מיליון שקל, והוא מממן מאזן של 1.053 מיליארד שקל. מדוח תזרים מזומנים חזוי לשנתיים הקרובות שמפרסמת רבד בדוחות הרבעון השני עולה כי היא צפויה לסכם את 2012 עם יתרת סגירה של 27 מיליון שקל.

 

שרון זכות  שרון זכות צילום: עמית שעל

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x