שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

רבעון ראשון מוצלח לבלווטניק: כלל תעשיות עברה לרווח נקי של 16 מיליון שקל

בהשוואה להפסד של 3 מיליון שקל ברבעון השני אשתקד. אבי פישר יו"ר החברה: "קשה שלא לחוש דאגה לנוכח המצב אליו נקלע המשק"

שי סלינס 13:4426.08.12

חברת האחזקות כלל תעשיותשרק לאחרונה עברה לשליטת לן בלווטניק, דיווחה היום (א') על תוצאותיה הכספיים לרבעון השני של השנה והציגה מעבר לרווחיות בהשוואה לרבעון המקביל ב-2011.

 

הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-16 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 3 מיליון שקל ברבעון השני של 2011.

 

תרומת המגזרים השוטפת ופעילויות שהופסקו ברבעון השני של השנה הסתכמה ב-56 מיליון שקל, לעומת תרומה של 41 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

 

המגזר אשר חל בו השינוי הגדול ביותר בהשוואה לשנה שעברה הוא הביוטכנולגיה, כאשר כת"ב עברה להציג רווח שוטף של 7 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 20 מיליון שקל לפני שנה. בנוסף מגזר המלט רשם ירדה ברווח מ-51 מיליון שקל ל-37 מיליון שקל.

 

בהוצאות מימון חל קיטון ל-28 מיליון שקל, לעומת הוצאות מימון של 46 מיליון שקל ברבעון המקביל. הקיטון בהוצאות נבע בעיקר מירידה בשיעור האינפלציה ומעלייה בשער החליפין של הדולר.

 

אבי פישר אבי פישר

 

אבי פישר יו"ר כלל תעשיות מסר בסמוך לפרסום התוצאות כי "כלל תעשיות תהנה בעתיד משיתוף פעולה עם קבוצה תעשייתית בינלאומית מובילה, זאת, בזכות

השילוב עם בעלי מניותיה החדשים, בהובלת לן בלווטניק וכן המנכ"ל לינקולן בנט, אשר הצטרף למועצת המנהלים של החברה".

 

"קשה שלא לחוש דאגה לנוכח המצב אליו נקלע המשק. אל מול שלל האתגרים החיצוניים בפניהם ניצב המשק, נוספת ההשפעה של התגברות הרגולציה והירידה משמעותית בפעילות שוק ההון בבורסת ת"א", אמר פישר. 

 

כאמור, נציגיו של לן בלווטניק ונציגי אי.די.בי השליומו את חתימת עסקת רכישת השליטה (50%) בכלל תעשיות לפני כחודש. נוחי דנקנר מכר את השליטה בחברה לבלווטניק תמורת 1.27 מיליארד שקל, כאשר העסקה שקפה לכלל תעשיות שווי של 2.55 מיליארד שקל, והשלמתה התאפשרה לאחר עמידה בתנאים המתלים, האישורים הרגולטוריים והמימון הנדרש.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x