שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

תאי הגזע של פלוריסטם הצליחו להציל את חייה של חולת סרטן

לאחר שהטיפולים בחולה שאובחנה בסרטן הלימפומה לא צלחו, והחולה נקלעה למחסור חריג בתאי הדם, החליטו הרופאים המטפלים לנסות את הטיפול שמציעה פלוריסטם

שניר הנדלר ושי סלינס 13:0906.08.12

טיפול חמלה בתאי הגזע של פלוריסטםהצליח להציל את חייה של חולת סרטן שסבלה מחוסר במח עצם, כך עולה מהודעה שפרסמה היום (ב) החברה.

 

מה דעתך על מניית פלוריסטם:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
100% 0% 0%

טיפול חמלה הוא טיפול רפואי הניתן לחולה הסובל ממחלה מסכנת חיים או ממחלה הגורמת לנכות משמעותית, ולא ניתן לטפל בו באופן נאות בתרופה המאושרת לשיווק.

 

מדובר בפעם השנייה בתוך שלושה חודשים שהחברה מדווחת על הצלחה של הטיפול הניסיוני בחולות שסבלו מכשל מח עצם המביא לירידה מסוכנת בתאי הדם האדומים של החולה, בתאי הדם הלבנים ובטסיות הדם.

 

פלוריסטם פלוריסטם צילום: עמינדב פייגנבאום בנימין אסתרליס

 

החולה, בת 54, אובחנה בסרטן הלימפומה טופלה תחילה בטיפול כימותרפי אך הידרדרות במצבה חייבה השתלת מח עצם. לאחר שהשתלה שכזאת וטיפולים אחרים לא צלחו, והחולה נקלעה למחסור חריג בתאי הדם, החליטו הרופאים המטפלים לנסות את הטיפול שמציעה פלוריסטם.

 

השתלת תאי הגזע של פלוריסטם, הצליחה כאמור להציל את חייה של החולה, כשפלוריסטם מדווחת על הטבה במצבה הבריאותי של החולה ושיפור בספירת תאי הדם.

 

פרופסור ראובן אור ראש מחלקת מח עצם בבית החולים התייחס להשתלת התאים ואמר כי "מדובר על פריצת דרך משמעותית - האישה הגיעה אלינו עם מחסור חמור בכדוריות דם אדומות והייתה בסכנת חיים ממשית".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x