$
בורסת ת"א

ולדמן: "נגדיל את מצבת העובדים של החברה ב-30% על בסיס שנתי"

כך לפי מנכ"ל מלאנוקס המונה כ-800 עובדים, בראיון שהעניק לבלומברג בניו יורק. ולדמן: "לא נחלק דיבידנד או נבצע רכישה חוזרת של מניות לפני שנבצע רכישות"

שי סלינס ובלומברג 09:0225.07.12

מלאנוקס לא תחלק דיבידנד לפני שתבצע רכישות של חברות, כך אומר בראיון לסוכנות הידיעות בלומברג, מנכ"ל החברה איל וולדמן, במהלך ביקורו בניו יורק.

 

"המהלך הנכון מבחינתנו הוא להשתמש בקופת המזומנים על מנת להרחיב את פורטפוליו המוצרים שלנו על ידי רכישות", אמר וולדמן והדגיש שהרכישות יתבצעו רק לאחר שבקופת המזומנים של החברה יצטבר מספיק מזומן על מנת לספק יציבות לחברה.

 

וולדמן התייחס למצבת העובדים של החברה המונה נכון לתחילת הרבעון השני של השנה כ-800 עובדים ואמר כי "אנחנו רוצים להגדיל את מספר העובדים ב-30% על בסיס שנתי. למלאנוקס יתרון תחרותי על המתחרות. הצמיחה שלנו עוד לפנינו", הדגיש וולדמן.

 

מלאנוקס מלאנוקס צילום: אוראל כהן

 

בשבוע שעבר פרסמה מלאנוקס את דו"חות הרבעון השני. התוצאות הטובות שנרשמו ברבעון זה, ובעיקר התחזיות שספקה החברה לזינוק צפוי במכירות ברבעון השלישי, הובילו לקפיצה במחיר המניה לשווי שוק של 14.5 מיליארד שקל.

 

מלאנוקס מתמחה בפיתוח וייצור מוצרי תקשורת מבוססי מוליכים למחצה המותקנים במרכזי התקשורת של ארגונים גדולים במטרה להאיץ ולייעל את יכולת האחסון והעברת הנתונים. השווקים המרכזיים של החברה, הם השווקים הפיננסיים, תחום מחשבי־העל, ותחומי מחשוב הענן וה־WEB2 (הרשתות החברתיות). המשותף לתחומים אלו הוא שימוש באלפי מעבדי מחשבים רגילים (CPU), כרטיסי זיכרון והשגת כוח מחשוב רב על ידי שילוב בין אותם מעבדים.

 

המכירות של מלאנוקס הן בעיקר לחמש יצרניות השרתים הגדולות בעולם (אורקל, דל, יבמ, HP, פוג'יטיסו), ובנוסף מוכרת החברה את המוצרים ליצרניות מערכי אחסון ותקשורת של מחשבים. יצרניות השרתים מטמיעות את מוצרי מלאנוקס בשרתים שלהן, ומוכרות אותם ללקוחות הסופיים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x