$
שווקי חו"ל

נובה חתמה על עסקה עם יצרנית שבבים גדולה

חבילת המוצרים לבקרת תהליכים למוליכים למחצה בהיקף של 3 מיליון דולר תסופק במהלך החציון הראשון של שנת 2012

ניר צליק 14:1011.01.12

נובה מכשירי מדידה, ספקית פתרונות מטרולוגיה עבור בקרת התהליכים בשוק המוליכים למחצה, חתמה על עסקה עם יצרן שבבים מוביל בהיקף של כ-3 מיליון דולר על פי הערכות. ככל הנראה, מדובר ביצרנית שבבים גדולה, אך החברה סירבה לנקוב בשם יצרן השבבים.

  

מה דעתך על מניית נובה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
ההזמנה כוללת פתרון משולב של NovaT600 ופלטפורמת מידול NovaMARS בשילוב עם מספר רשיונות לפיתוח אפליקציות. הטכנולוגיה של נובה נועדה לתמוך בתהליכי פיתוח של 14 ו-11 ננומטר ובייצור בעתיד, ומכסות אפליקציות בתהליכים של פוטוליטוגרפיה, עיכול ו-CMP. נובה נבחרה לאחר תהליך בדיקה תחרותי. חבילת המוצרים תסופק במהלך החציון הראשון של שנת 2012.  

 

גבי זליגסון, נשיא ומנכ"ל נובה אמר כי "אנו מרוצים מאוד לקבל הזמנה משמעותית מאחד הלקוחות האסטרטגיים החשובים ביותר שלנו. תהליך האימוץ ההולך ומתרחב של מערכת המדידה העצמאית, ה- NovaT600 בשילוב עם פלטפורמת מידול האפליקציה NovaMARS, לשימוש על ידי לקוחות מובילים ומכוני מחקר, מהווה הוכחה מוצקה למובילות הטכנולוגית של נובה בשוק. אנו גם מרוצים לראות את השימוש הנרחב שלקוח זה מתכנן לעשות ב – NovaMARS, בדרך שתאפשר עבודה מקבילית של מספר מהנדסי פיתוח בו זמנית. פתרונות המטרולוגיה האופטיים שלנו הופכים לרכיב קריטי עבור תהליכי פיתוח בטכנולוגיות מתקדמות".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x