$
שוקי חו"ל

בלעדי ל"כלכליסט": שרגא מור ירכז את פעילות וויליאם היל און ליין בישראל

מור, ששימש בעבר כסמנכ"ל ICQ, יחליף את איל סאנוף שהתפטר בסוף ספטמבר; לאחר התפטרות זו עזבו כ-30 עובדים את החברה, בהם שבעה מנהלים בכירים שפוטרו

שי סלינס 19:1109.01.12

שרגא מור מי שכיהן בעבר כסמנכ"ל העסקים של חברת המסרים המיידיים ICQ יחליף את איל סאנוף וימונה למנהל הפעילות של וויליאם היל און ליין בישראל - המיזם המשותף של וויליאם היל PLC ופלייטק של טדי שגיא. מור צפוי להתחיל את תפקידו החדש בתחילת פברואר.

 

מה דעתך על מניית פלייטק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

בכך מגיעה לסיומה תקופה לא קלה בחברה שהחלה בסוף ספטמבר עם התפטרותו של איל סאנוף שהיה סמנכ"ל השיווק של וויליאם היל און ליין, ונמשכה כשחלק מעובדי חטיבת השיווק של וויליאם היל און ליין, נעלו את דלתות המשרדים וסירבו להגיע לעבודה.

 

בסיכומה של הדרמה, לפני כחודשיים, לא פחות מ-30 עובדים עזבו את החברה, בהם שבעה מנהלים בכירים שפוטרו. חודש אחרי, הודה הנרי בירץ', מנכ"ל וויליאם היל און ליין, בראיון ל"כלכליסט "כי במבט לאחור היקף השיבושים היה מפתיע בעוצמתו. "סאנוף התייחס אל החברה כאל חברה פרטית. וויליאם היל היא חברה בורסאית וחייבת שקיפות ונגישות מלאה לכל מה שקורה בסניף הישראלי. איל לא הסכים לאפשר לנו את הגישה הזו, ולבסוף התפטר. בכל הקשור אליו, חוסר ההסכמה היה בעיקר סביב תנאי העזיבה שלו", אמר בירץ'.

 

מור בן ה-47 נחשב לדמות מוכרת בתחום ה-IT בישראל, כאשר לפני עבודתו ב-ICQ שימש כמנכ"ל MSN ישראל וכמנהל חטיבת תוכן ומוצרים בפלאפון.

 

בדצמבר 2008 הקימו וויליאם היל PLC (הנסחרת בבורסה של לונדון) ופלייטק שבשליטתו של טדי שגיא מיזם משותף - וויליאם היל און ליין, שיצר סינרגיה בין פעילותיהן של שתי החברות. ההנהלה הבכירה של וויליאם היל און ליין נמצאת בגיברלטר, בעוד עיקר פעילות השיווק און ליין, אותה ירכז מור, נמצאת בישראל. וויליאם היל און ליין מוחזקת על ידי וויליאם היל PLC (71%) ופלייטק (29%).

 

פלייטק של שגיא פועלת בתחום התוכנה להימורים מקוונים, בעוד שוויליאם היל PLC מפעילה מעל 2,350 חנויות הימורים בבריטניה ונחשבת לאחת המפעילות הגדולות בבריטניה של הימורי ספורט.

 

מאז עזיבתו של סאנוף ספטמבר ועד למינויו של מור ניהלה וויליאם היל PLC את הפעילות בישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x