שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

רועי אייזנמן עוזב את כלל חיתום לתפקיד מנכ"ל מגדל הנפקות

בתפקידו הקודם שימש אייזמן כסמנכ"ל בכלל חיתום. אייזמן הינו בעל תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים ובנקאות מהאוניברסיטה העברית בירושלים

כתב כלכליסט 12:4424.08.11

רועי אייזנמן מצטרף למגדל חיתום וישמש בתפקיד מנכ"ל מגדל הנפקות. בתפקידו האחרון שימש אייזנמן כסמנכ"ל בחברת כלל חיתום. אייזנמן החל את תפקידו בכלל חיתום בשנת 2006 ובמסגרת תפקידו היה אחראי על גיוסי הון וחוב לשורה ארוכה של חברות ציבוריות ופרטיות.

 

אייזנמן הינו בעל תואר
ראשון בהצטיינות במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים ובנקאות מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

 

בחצי השנה האחרונה הוביל איציק בצלאל, מנכ"ל מגדל חיתום, רה-ארגון בחברה שכלל הרחבת צוות הבנקאות להשקעות תוך התמחות בתחומים ספציפיים.

 

איציק בצלאל, מנכ"ל מגדל חיתום אמר היום : אני מברך על הצטרפותו של רועי אייזנמן לחברה. לרועי יכולות רבות וניסיון עשיר אשר יתרמו להצלחתה והובלתה של מגדל חיתום. כעת, עם הצטרפותו של רועי אייזנמן השלמנו את בניית הצוות הניהולי הבכיר ובכוונתנו להרחיב את פעילותה של החברה בתחום ההנפקות הציבוריות, ולהמשיך להיות שחקן מרכזי בתחום הבנקאות להשקעות".

 

לחברה הצטרף, כסמנכ"ל, עו"ד עומר גרנית, אשר עסק בתחום המיזוגים והרכישות במשרד עו"ד white &case בניו-יורק. כמו כן הצטרפו לחברה רן ערד, ראש תחום ההייטק אשר בתפקידיו הקודמים היה מנכ"ל סיליקון וואלי בנק בישראל ומנהל בקרן כרמל.

 

גם ד"ר קובי דגן המשמש כיועץ בכיר לתחום מדעי החיים הוא מבין המינויים האחרונים בחברה. ד"ר דגן הינו בעל ניסיון של מעל ל-30 שנה בהשקעות בחברות פארמה ומכשור רפואי. בנוסף הצטרף לחברה אופיר דורון, ראש תחום אנרגיה. אופיר הצטרף לחברה לאחר 10 שנים כמנהל תחום התכנון העסקי בפירמת ארנסט אנד יאנג.

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x