$
בורסת ת"א

בתוך חודשיים: תעוזה מימשה מניות נובה תמורת 18 מיליון שקל

מוקדם יותר החודש מימשה גם כלל תעשיות מניות נובה תמורת 5 מיליון דולר. אבי קרבס, מנכ"ל קרן תעוזה: "אנו ממשיכים לקטוף את הפירות על חברות שהשקענו בהן כגון נובה ולהגדיל את קופת מזומנים של החברה"

שהם לוי 14:1003.01.11
תעוזה, קרן הון סיכון המשקיעה בחברות עתירות ידע בתחומי המכשור הרפואי, תעשיית המוליכים למחצה, תוכנה ותקשורת הודיעה היום כי מימשה מניות של חברת נובה בהיקף כספי של כ-12 מיליון שקל במחיר ממוצע של 8 דולר למניה. תעוזה מממשת מניות נובה במחיר של הימים האחרונים בהם נסחרת נובה במחירי שיא, כשהעסקה המהותית האחרונה הייתה לפי מחיר מניה של 8.3 דולר.
מה דעתך על מניית נובה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

כלל תעשיות מכרה מוקדם יותר החודש  מניות נובה תמורת סכום של כ-5 מיליון דולר. טרם המכירה עמד שיעור האחזקה של כלל תעשיות על 16.47% בהון המניות של החברה וכעת, אחרי המימוש הוא עומד על 11.5%.

 

אבי קרבס, מנכ"ל קרן תעוזה: "אנו ממשיכים לקטוף את הפירות על חברות שהשקענו בהן כגון נובה ולהגדיל את קופת מזומנים של החברה על מנת להמשיך ולהשקיע בחברות בתחום הטכנולוגיה עתירות ידע".

 

בחודש נובמבר מימשה החברה  מניות בשווי של 6 מיליון שקל. בסך הכל מכרה החברה במהלך החודשיים האחרונים מניות של נובה תמורת סך כולל של כ-18 מיליון שקל. לתעוזה נותרו החזקות במניות נובה בשווי של כ-23 מיליון שקל המהוות 3% מהון מניות החברה הרשום למסחר.  

 

עוד במימוש המניות הקודם חדלה תעוזה מלהיות בעלת עניין בנובה, כך שהיא אינה מחויבת עוד לדווח לבורסה לניירות ערך על מכירה ורכישה של מניות נובה.

 

לאחר מימושים אלו ולאור קופת המזומנים של החברה ומימושים צפויים נוספים יהיו לחברה מזומנים בסך של כ-23 מיליון דולר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x