$
בורסת ת"א

חדש ב"כלכליסט" - תיק אישי לניהול ההשקעות שלכם בבורסה

התיק האישי מאפשר לגולש לבנות לעצמו תיק השקעות, אמיתי או וירטואלי, ולעקוב אחר ביצועי המניות שלו מיום רכישתן. תמצית התיק האישי מלווה את הגולש בכל עמוד באתר, כך שבכל רגע נתון הוא רואה מה עושות המניות שלו מבלי שיידרש להיכנס לשם כך לחשבון הבנק שלו

כתב "כלכליסט" 22:3609.12.10

הפורטל הפיננסי בכלכליסט – תיק אישי – מאפשר לגולשים לבנות לעצמם תיק ני"ע ישראלים, אמיתי או וירוטאלי, ולעקוב אחר ביצועיו בכל רגע נתון במהלך הגלישה באתר כלכליסט. התיק האישי מאפשר מעקב אחר מניות, תעודות סל וקרנות נאמנות בישראל.

 

להרשמה ל"כלכליסט" ולבניית תיק מניות אישי לחצו כאן

 

בתיק האישי שבניתם, יוצגו הני"ע שבחרתם, השער העדכני שלהם בבורסה וכמות הני"ע בה אתם "מחזיקים". כמו כן יוצג בתיק שער הקנייה בה ביצעתם את רכישת ני"ע והתשואה שעשה כל נייר בנפרד וכל התיק ביחד, מיום קניית הני"ע וביום המסחר הנוכחי. כל אחד מניירות הערך בתיק האישי מוצג גם בגרף מפורט, כשבאפשרותכם להשוות בגרף אחד ביצועי מספר ני"ע ביחד.

 

באמצעות התיק האישי ניתן "למכור" ו"לקנות" ני"ע כאוות נפשכם, בכל כמות שתרצו ובכל יום בעבר. כך תוכלו למשל לבנות לעצמכם מספר תיקים מקבילים, ברמות סיכון שונות, ולהשוות את ביצועיכם בתיקים השונים וכן בהשוואה למדדי הבורסה השונים.

 

תיק אישי לדוגמא תיק אישי לדוגמא

 

בנוסף לביצועי המניות בתיקים שלכם מספק התיק האישי לגולש מידע נוסף רב. כך, למשל, יציג לכם התיק האישי את מידת הסיכון של התיק שלכם בהתחשב במניות שרכשתם, וכן עד כמה התיק שלכם ייחודי בהשוואה לתיקים שבנו גולשים אחרים.

 

עוד תוכלו לראות בעמוד התיק האישי שלכם, מהן המניות הפופולאריות ביותר שנקנו בכל יום על ידי הגולשים ואלו מניות נמכרו באותו יום.עמוד התיק האישי יציג לכם את ההמלצות האחרונות של הגולשים ("קנה" ו"מכור") למניות שבתיק שלכם, וכן את כל החדשות הקשורות למניות שלכם.

 

בניית תיק אישי מצריכה הרשמה קצרה ומהירה לאתר "כלכליסט". לאחר ההרשמה, ולאחר שבניתם את התיק האישי שלכם, תוכלו לראות את ביצועיו בכל רגע נתון, בעת גלישה באתר. טבלה המרכזת את ביצועי המניות שלכם בבורסה תלווה אתכם בכל עמוד בו תגלשו באתר "כלכליסט", ותחסוך מכם את הצורך להיכנס לאתר הבנק שלכם, עם שם משתמש וסיסמא, רק כדי לבדוק מה עשה היום תיק ההשקעות שלכם.

 

כדי לבנות את התיק האישי תוכלו להיעזר בשני כלים יחודיים נוספים של הפורטל הפיננסי ב"כלכליסט" - מסנן המניות והשוואת מניות. המסנן מאפשר לגולש לסנן מניות על פי קריטריונים שהוא בוחר (תשואה, רווח, שווי שוק, מכפיל וכו') ולקבל רשימה שמית של המניות שעונות על הקרטריונים שבחר. מכשיר השוואת המניות מאפשר לגולש להשוות בין ביצועי מניות וחברות, בנתונים ובגראפים, ולבחור את זו שמתאימה לו ביותר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x