שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

תוצאות מטאל נמוכות מהתחזיות בגלל הצניחה במכירות פישר פרייס

הרווח הנקי של יצרנית הצעצועים הסתכם ברבעון השלישי ב-283 מיליון דולר - נמוך מתחזיות האנליסטים. הכנסות החברה עלו ב-2.3% ל-1.83 מיליארד דולר, בזכות השקת צעצועים של דמויות מהסרט צעצוע של סיפור 3 ושל איגוד ה-WWE

סוכנויות הידיעות 15:4015.10.10
חברת מטאל, יצרנית הצעצועים הגדולה בעולם, דיווחה על התוצאות הרבעוניות שלה, שהיו נמוכות מתחזיות האנליסטים, על רקע צניחה במכירות של מותג פישר פרייס.

 

הרווח הנקי טיפס ב-23% ל-283.3 מיליון דולר, שהם 77 סנט למניה. הרווח, לא כולל הטבות מס, עמד על 72 סנט למניה. אולם
צפי האנליסטים עמד על רווח של 75 סנט. בתקופה המקבילה אשתקד, הרווח הנקי עמד על 229.8 מיליון דולר, שהם 63 סנט למניה.

 

בסוף ספטמבר ביצעה החברה ריקול של 11 מיליון צעצועים של המותג פישר פרייס, לאחר שהתקבלו דיווחים על ילדים שנחתכו ונחנקו לאחר ששיחקו עם חלק מהצעצועים. המכירות העולמיות של המותג נפלו ב-15%, לאחר שבשני הרבעונים הקודמים רשמו עליות. על פי הערכות החברה, הריקול ככל הנראה הוריד את הרווחים בסנט אחד למניה ברבעון השלישי.

  

לעומת זאת, השקת צעצועים של דמויות מהסרט צעצוע של סיפור 3 ושל איגוד ה-WWE, עזרו לאושש את המכירות השנה, שסבלו מצניחה לאורך המיתון. ההכנסות של מטאל ברבעון השלישי צמחו ב-2.3% ל-1.83 מיליארד דולר, עלייה רביעית ברציפות. תחזיות האנליסטים היו גבוהות יותר ועמדו על הכנסות של 1.94 מיליארד דולר.

 

תחת הנהגתו של המנכ"ל רוברט אקרט, מטאל מתרכזת בהתרחבות בינלאומית. ההכנסות מחוץ לארצות הברית היוו 47% מהמכירות ב-2009, זינוק מ-30% לפני עשור.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x